Виконавчий комітет Костопільської міської ради, на підставі звернень ДП «Костопільське лісове господарство» та КП «Костопількомунсервіс», враховуючи зміни в Податковому кодексі України (ст.ст. 274 та 277), що призвело до необхідності приведення у відповідність до норм чинного законодавства України рішення міської ради, розробив проект регуляторного акту - рішення Костопільської міської ради "Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради №786 від 21.03.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку".

Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті Костопільської міської ради http://www.kostopil-rada.gov.ua 18.03.2019 року буде оприлюднено проект рішення Костопільської міської ради "Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради №786 від 21.03.2018 року «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку" з аналізом його регуляторного впливу, тощо.

З текстом проекту рішення, аналізом його регуляторного впливу, тощо всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Костопільської міської ради (кабінет №26).

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Костопільської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 35000, Рівненська область, м. Костопіль, вул. 1Травня,3 та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Виконавчий комітет Костопільської міської ради

KOSTOPIL MR