Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо перейменування провулка Артилерійського на провулок Тараса Примака

Розглянувши клопотання голови РО ПП "Громадянська позиція", голови Районної федерації футболу та голови Районної організації ветеранів України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989, Костопільська міська рада розпочинає громадське обговорення з метою залучення представників громадськості, врахування пропозицій (зауважень) під час розгляду питання щодо присвоєння  провулку Артилерійському у місті Костопіль нову назву - провулок Тараса Примака.

img1545295988

Громадське обговорення проводиться в період з 2 квітня 2019 року по 2 червня 2019 року.

Пропозиції учасників громадського обговорення можна подати у письмовій чи усній формі відповідальній за проведення громадських слухань особі, надіслати електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, як їх подає, у зазначений термін, але не менш як протягом 30 днів з дати опублікування даного повідомлення. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадських слухань - заступник міського голови Волос В.Г.

Надіслати пропозиції (зауваження) можна наступними способами:

- через сторінку Костопільської міської ради у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/kostopilrada/) натиснувши кнопку "Надіслати повідомлення";

Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення будуть оприлюднені у даному інформаційному повідомленні в порядку їх надходження.

ЗАВАНТАЖИТИ КЛОПОТАННЯ (WinRar)

__________________________________________________________________________________________________