Новий тариф на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування вступає в силу після виконання забов’язань автоперевізниками

17 квітня 2019 року на засіданні Виконавчого комітету Костопільської міської ради було прийнято рішення «Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі» №118, яким встанлено новий тариф на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування, що працює в режимі маршрутного таксі:

• вартість проїзду пасажира – 6,00 грн. за 1 поїздку;
  • вартість провозу багажу – 6,00 грн. за 1 місце.

1374750857

Однак, варто зауважити, що дане рішення набирає чинності лише у випадку повного виконання пунктів 2.3.24. та 2.3.26. договорів №1-5 на право перевезення пасажирів автомобільним транспортом в м. Костопіль на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі укладених 16.11.2018 року між Костопільською міською радою та міськими автоперевізниками (ФОП Мельник Л.Є. та ФОП Алексейчуком А.А.).

Дані пункти передбачають протягом 3-х місяців з дня укладання договору на право перевезення ВСТАНОВИТИ:

- на кожній зупинці визначеній паспортом автобусного маршруту трафарету з найменуванням зупинки і номерами маршрутів, відомостями про режим роботи автобусів із зазначенням таких, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, найменуванням початкового та кінцевого пунктів маршруту

- систему GPS моніторингу на усі транспортні засоби автоперевізників для здійснення контролю за роботою міського пасажирського транспорту;

З дня публікації у районній газеті «Новини Костопільщини» про виконання перевізниками вищевказаних забов’язань нові тарифи набувають чинності.

До того часу, вартість проїзду залишається незмінною, у розмірі 5,00 грн. за 1 поїздку.

KOSTOPIL MR