До уваги депутатів Костопільської міської ради! (графік комісій)

Відповідно до статті 46, пункту 4, 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту міської ради, розпорядження міського голови №114-р від 10 червня 2019 року, 4 липня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбудеться пленарне засідання 29-ої сесії Костопілської міської ради сьомого скликання.

 

На розгляд даної сесії передбачається внести наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 29-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
2. Про надання згоди КП «Костопільське будинкоуправління» на передачу житлового будинку № 8А по вул. Рівненська в м. Костопіль на баланс ОСББ «Рівненська 8А».
3. Про надання згоди КП «Костопільське будинкоуправління» на передачу житлового будинку № 10 по вул. Рівненська в м. Костопіль на баланс ОСББ «Рівненська-10».
4. Про надання дозволу Костопільському БЖКП на зняття з балансу основних засобів.
5. Про затвердження координаційного комітету з реалізації громадського бюджету міста Костопіль на 2019-2021 роки.
6. Про виконання Програми культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій міста Костопіль на 2018 рік, затвердженої рішенням міської ради від 22 грудня 2017 року № 671 із внесеними змінами від 21 грудня 2018 року № 952.
7. Про внесення змін та доповнень до Програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2019-2025 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 18.04.2019 № 1060.
8. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 964.
9. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 970.
10. Про внесення змін до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП «Костопількомунсервіс» на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 972.
11. Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 22.12.2017 № 669 «Про Програму «Безпечне місто Костопіль» на 2018 -2020 рік».
12. Про туристичний збір в місті Костопіль.
13. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
14. Про розроблення детальних планів територій міста Костопіль.
15. Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль.
16. Про припинення права користування на земельні ділянки.
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. Хмизопільська,1м.
18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Кричильському Л. Р. в м. Костопіль по вул. Коперніка, 38.
19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП КМР «Костопількомунсервіс» в м. Костопіль по вул. Д.Галицького,10.
20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,1215га у спільну сумісну власність співвласникам багатоквартирного будинку для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. В. Стуса, 10 та вул. В. Стуса, 10а.
21. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
23. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
24. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «Рівненська 8» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Рівненська, 8.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Костопільському БЖКП для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Степанська, 16.
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Районний інформаційно-комп’ютерний центр» Костопільської районної ради Рівненської області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування та передачу з комунальної власності територіальної громади м.Костопіль в особі Костопільської міської ради у спільну власність територіальних громад Костопільського району в особі Костопільської районної ради земельну ділянку площею 0,1085 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Дерев’яна, 7/2.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування КП «Районний інформаційно-комп’ютерний центр» Костопільської районної ради Рівненської області для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування та передачу з комунальної власності територіальної громади м.Костопіль в особі Костопільської міської ради у спільну власність територіальних громад Костопільського району в особі Костопільської районної ради земельну ділянку площею 0,0778 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Фабрична, 2а.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр. Баранову В.І. та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2487 га, яка розміщена в м.Костопіль по вул. Проектова, 54б.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Диковичу В. Ф. та гр. Коваленко М. М. в м. Костопіль по вул. Дружби, 2ж.
31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Левчук Л. М. в м. Костопіль по вул. Київська, 1б.
32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Ярмаку В. М. в м.Костопіль по вул. Квіткова, 6а.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Поповичу О. С. в м. Костопіль по вул. Хмизопільська, 1е.
34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Онищук О. В. в м. Костопіль по вул. Хмизопільська, 1з.
35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Івановій Л. Г. в м. Костопіль по вул. Хмизопільська, 1к.
36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Тищишину В. А. в м. Костопіль по вул. В. Стуса, 12д.
37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Голиш Н. В. в м. Костопіль по вул. 1 Травня, 6/2.
38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється КП «Костопількомунсервіс» в м. Костопіль по вул. Рівненська, 81б.
39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Безбах-Волянюк Т. В. в м. Костопіль по вул. Крип'якевича, 16л.
40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Галайчук І. В. в м. Костопіль по вул. К. Савури, 8е.
41. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок Костопільській міській раді для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Костопіль по вул. Крип’якевича, 52.
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває у користуванні на умовах оренди КП «Молодіжжитлобуд» в м. Костопіль по вул. Проектова, 5.
44. Про передачу безоплатно у власність гр. Грицюку А. В. земельну ділянку площею 0,1000 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Костопіль по провулку Фабричний, 6.
45. Про передачу Костопільському БЖКП у постійне користування земельну ділянку площею 0,2527 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Дерев’яна, 7б.
46. Про передачу ОСББ «Рідна оселя-12а» у постійне користування земельну ділянку площею 0,0851 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Рівненська, 12а.
47. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Юхимом М. В. на земельну ділянку площею 0,0037 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Б.Хмельницького, 15ж.
48. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Юхимом М. В. на земельну ділянку площею 0,0029 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Б.Хмельницького, 15з.
49. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Юхимом М. В. на земельну ділянку площею 0,0141 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Б.Хмельницького,15е.
50. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Юхимом М. В. на земельну ділянку площею 0,0022 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Б.Хмельницького,15к.
51. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Юхимом М. В. на земельну ділянку площею 0,0281 га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Б.Хмельницького,15л.
52. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Мороз Г. Є. на земельну ділянку площею 0,0025 га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Грушевського, 34б.
53. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0092 га гр. Приху М. Е. в м. Костопіль по вул. 8 Березня, 10а.
54. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1065 га гр. Коренчуку А. А. в м. Костопіль по вул.Тургенєва, 4ж.
55. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,2133 га гр. Ковальчуку М. М. в м. Костопіль по вул.Крип'якевича, 161.
56. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7379 га гр. Ковальчуку М. І. в м. Костопіль по вул.Крип'якевича, 163.
57. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,3672 га гр. Козуб Т. Л. в м. Костопіль по вул.Крип'якевича, 159.
58. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,3586 га гр. Безнюку Л. М. в м. Костопіль по вул.Крип'якевича, 157.
59. Про включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги.
60. Про продаж земельної ділянки площею 0,0049 га на земельних торгах (аукціоні) в м. Костопіль по вул. Нова, 6к.
61. Про продаж земельної ділянки площею 0,0092 га на земельних торгах (аукціоні) в м. Костопіль по вул. Нова, 7в.
62. Про продаж земельної ділянки площею 0,3500 га на земельних торгах (аукціоні) в м. Костопіль по вул. Хмизопільська, 1ж.
63. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.
64. Різне.

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій

Костопільської міської ради у червні-липні 2019 року

(двадцять дев’ята  сесія)

 

№ п/п

Назва комісії

Дата і час проведення

Примітка

1.        

Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

27.06.2019               15:00

Спільне засідання

2.        

Комісія з питань економічного, соціально-культурного розвитку, інвестиційної діяльності та підприємництва

3.        

Комісія з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку

01.07.2019                15:00

Спільне засідання

4.        

Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади

5.        

Комісія із земельних питань та охорони довкілля

02.07.2019               10:00

 

6.        

Комісія з питань бюджету, фінансів та податків

03.07.2019               10:00