Нагадуємо про обов’язок сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Це стосується громадян які мають у власності об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості (квартири/частки в квартирі загальна площа яких перевищує 60м2, будинків/їх часток, загальна площа яких перевищує 120м2, різних типів житлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 180м2), та являються власниками та землекористувачами земельних ділянок.

Оскільки значна частина громадян з тих чи інших причин не сплатила податок за 2018 рік, а граничний термін сплати податків на майно (земельний податок та податок на нерухомість) у 2019 році - 29 серпня поточного року, просимо невідкладно звернутися до  Костопільської державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області за адресою м. Костопіль, вул. С.Руданського,5, аби отримати Податкове повідомлення-рішення про сплату суми податків та відповідні платіжні реквізити.

У разі несплати вищевказаних податків до 29 серпня 2019 року – будуть нараховуватись штрафні санкції (пеня) в залежності від кількості днів затримки сплати.

KOSTOPIL MR