Оголошення для діючих ОСББ міста Костопіль

Фонд енергоефективності (далі - ФЕ) втілюватиме нові заходи, у які за 5 років планують інвестувати близько 265 млн доларів. Ці кошти спрямують на енергомодернізацію шести тисяч будинків по всій Україні. Невдовзі нова програма ФЕ запрацює й у Рівненській області.

osbb title

Програма передбачає, що грант надходите частково від уряду України, частково – від донорів. Якщо в проекті щодо теплих кредитів були тільки матеріали, то в цьому все – і роботи, і матеріали. Нова програма призначена, щоб енергоефективність впровадили більш комплексно. - про це розповів консультант проекту IFC з підтримки Фонду енергоефективності у Рівненській області Михайло Лук’яник під час круглого стілу «Енергоефективність в громадах – шлях до успішної житлової реформи на Рівненщини».

Звертаємось до діючих ОСББ міста Костопіль з проханням оперативно повідомити заступника міського голови Володимира Волоса про готовність використати грантову підтримку Фонду енергоефективності на проекти термомодернізації та енергоефективності багатоквартирних будинків (при умові відповідності вимогам ФЕ).

Контактні дані:

Волос Володимир Григорович