На боржників, котрі не сплатили земельний податок, чекають санкції

Костопільська міська рада повідомляє, що станом на 30.08.2019 кількість боржників фізичних осіб по сплаті земельного податку в місті Костопіль становить понад 1800 чол. Заборгованість - понад 1 млн. 300 тис. грн.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ, ЩО

штрафні санкції (пеня) в залежності від кількості днів затримки сплати, чекає на землекористувачів та землевласників м. Костопіль, котрі не сплатили своєчасно (до 29 серпня 2019 року) земельний податок (орендну плату за землю).

АБИ УНИКНУТИ ЗНАЧНИХ ШТРАФНИХ НАРАХУВАНЬ, ПРОСИМО НЕВІДКЛАДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО Костопільської державної податкової інспекції  (м. Костопіль, вул. С.Руданського,5).

ЯКЩО ВИ НЕ ВПЕВНЕНІ, ЩО СПЛАТИЛИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК - РЕКОМЕНДУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЬ ЗІ СПИСКОМ БОРЖНИКІВ, ЯКИЙ ЗНАХОДИТЬСЯ У КОСТОПІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ (каб. № 36).

KOSTOPIL MR