Фонд енергоефективності: крок за кроком

6 вересня 2019 рокуо 15:00 год. в приміщенні Костопільської міської ради (4 поверх – зала засідань)  відбудеться навчальний семінар «Фонд енергоефективності: крок за кроком».

З 2020 року розпочинає розширену діяльність Фонд Енергоефективності України, який пропонує для  ОСББ надзвичайно вигідні умови співпраці в рамках проектів з енергозбереження. Зокрема, ОСББ міста Костопіль мають можливість отримати до 70% співфінансування для реалізації проектів з термомодернізації (утеплення фасаду, ремонт покрівлі, модернізацію системи теплопостачання і т.д.)

На семінарі ви дізнаєтесь про основні засади програми «Енергодім» та новий проект «HOUSES», як провести енергоаудит, як подати проектно-кошторисну документацію та багато іншого.

Рекомендуємо усім ОСББ міста Костопіль, та громадам, які планують створювати ОСББ, взяти участь у ввідному семінарі, який проводитимуть консультант проекту EEFP Михайло Лук’яник та представник проекту ЄС/ПРООН «HOUSES» Ольга Кашевська.

Не пропустіть свій шанс вигідно термомодернізувати свій будинок!