До уваги депутатів Костопільської міської ради! (+графік комісій)

Відповідно до статті 46, пункту 4, 9 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту міської ради, розпорядження міського голови №202-р від 4 жовтня 2019 року, 31 жовтня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбудеться пленарне засідання 31-ї сесії Костопілської міської ради сьомого скликання.

 KOSTOPIL MR

На розгляд даної сесії передбачається внести наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 31-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
2. Про дозвіл КП КМР «Костопількомуненергія» на списання основних засобів.
3. Про дозвіл КП КМР «Костопільводоканал» на списання основних засобів.
4. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2020 році.
5. Про надання дозволу Костопільському БЖКП на проведення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна по вул. Д. Галицького, 2, площею 27,2 кв. м..
6. Про внесення змін до Програми культурно-мистецьких заходів, відзначення державних і національних свят, підтримки особистостей, трудових колективів та громадських організацій міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 21 грудня 2018 року №965.
7. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 №973.
8. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 970.
9. Про внесення змін та доповнень до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП КМР «Костопількомунсервіс» на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 972.
10. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
11. Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль.
12. Про розроблення детальних планів територій міста Костопіль.
13. Про припинення права користування на земельні ділянки, відміну рішень міської ради.
14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, шляхом продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. П. Орлика, 83.
15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, шляхом продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. С. Руданського, 2д/2.
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4597га у постійне користування КП «Костопільське будинкоуправління» в м. Костопіль по вулиці Рівненська, 1 та 1а для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0737га в оренду, терміном на 5 (п’ять) років ТОВ «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ФАНЕРНИЙ ЗАВОД» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. Степанська, 18б.
18. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,0180га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Нова, 6д.
21. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,0900га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Степанська, 115а.
22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 1,2000га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Степанська, 115а.
23. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,1000га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Сидорова, 5д.
24. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають у користуванні на умовах оренди ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Дерев'яна.
25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Товарницькій Н.Є. в м. Костопіль по вул. С. Руданського, 2д.
26. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільському БЖКП в м. Костопіль по вул. Степанська, 18.
27. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Павловському М.С. в м. Костопіль по вул. Степанська, 115б.
30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Кричильському Л.Р. в м. Костопіль по вул. Коперніка, 38.
31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Дерев’яна, 7.
33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), яка перебуває у постійному користуванні релігійної організації Адвентистів сьомого дня м. Костопіль для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій в м. Костопіль по вул. Рівненська, 79а.
34. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,4498 га ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Дерев’яна, 7/19.
35. Про передачу безоплатно у власність гр. Прищепі Н.А. та гр. Чикун Л.І. земельну ділянку площею 0,0583га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Костопіль по вул. Миколи Амосова, 8.
36. Про передачу безоплатно у власність гр. Луцовяту М.Й. земельну ділянку площею 0,0627га для ведення особистого селянського господарства в м. Костопіль по вул. Княгині Ольги, 34.
37. Про надання згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0689га гр. Галайчук І.В. в м. Костопіль по вул. К. Савури, 8е.
38. Про надання згоди на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0539га гр. Феськову А.В. в м. Костопіль по вул. Наливайка, 1б.
39. Про включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги.
40. Про передачу на земельних торгах (аукціоні) права оренди земельної ділянки, яка розташована в м. Костопіль по вул. Рівненська, 1/21.
41. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.
42. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0060га гр. Панасюку В.В. в м. Костопіль по вул. С. Руданського, 4.
43. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок гр. Товарницькій Н.Є. в м. Костопіль по вул. С. Руданського, 2д.
44. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок Костопільській міській раді в м. Костопіль по вул. Заріччя, 73.
45. Різне.

Секретар ради                           Д. Єрмаченко

 

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій

Костопільської міської ради у жовтні 2019 року