До уваги депутатів Костопільської міської ради! (графік комісій)

Відповідно до пунктів 4, 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту міської ради, розпорядження міського голови №250-р від 18 листопада 2019 року, 29 листопада 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбудеться пленарне засідання 32-ої сесії Костопілської міської ради сьомого скликання.

KOSTOPIL MR

Передік питань 32-ої сесії
Костопільської міської ради сьомого скликання

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 32-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
2. Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу у 2020 році.
3. Про надання дозволу Костопільському БЖКП на проведення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна по вул. Д. Галицького, 2, площею 27,2 кв. м..
4. Про внесення змін та доповнень до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП КМР «Костопількомунсервіс» на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 972.
5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 970.
6. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
7. Про розроблення детальних планів територій міста Костопіль.
8. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр.Литвином А.С. та передачу в оренду земельну ділянку гр.Кухарчук Н.В. в м.Костопіль по вул.Грушевського,27е.
9. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 1,2909га у постійне користування ДП«КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІСГОСП» в м.Костопіль по вул.Пушкіна,5 для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.
11. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,0700га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Бурова.
13. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,0720га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Степанська.
14. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,1530га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Хмизопільська.
15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді на земельну ділянку площею 0,2372га, яка розташована в м.Костопіль по вул.Сарненська,24а.
16. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Костопільське будинкоуправління» Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул.Рівненська,1 та 1а.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5(п’ять) років ТОВ «КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ФАНЕРНИЙ ЗАВОД» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Костопіль по вул..Степанська,18б.
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Мульку В.П. в м.Костопіль по вул. Хмизопільська,1е.
21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Литвину В.А. в м.Костопіль по вул.Одеська,32.
22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Ясковцю В.С. в м.Костопіль по вул.Героїв Берестечка,21а.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Бражнику І.П. в м.Костопіль по вул.Степанська,115/3.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Бражнику І.П. в м.Костопіль по вул.Степанська,115/4.
25. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Костопільській міській раді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Костопіль по вул. Сидорова,5д.
27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об ۥєднання земельних ділянок Костопільській міській раді для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Костопіль по вул. Заріччя,73.
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об ۥєднання земельних ділянок ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Деревʼяна,7.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості),яка перебуває у постійному користуванні Костопільського БЖКП для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Степанська,18.
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду, терміном на 10(десять) років гр..Товарницькій Н.Є. в м.Костопіль по вул. С.Руданського,2д.
31. Про передачу безоплатно у власність гр. Антонюк І.В. земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Костопіль по вул. Степанська,17.
32. Про передачу безоплатно у власність гр. Шандрі О.А. земельну ділянку площею 0,1000га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Костопіль по вул.К.Савури,16.
33. Про передачу безоплатно у власність гр.Вєтровій Т.Г. земельну ділянку площею 0,0021га для будівництва індивідуальних гаражів в м.Костопіль по вул. Студентська, гараж №26.
34. Про передачу безоплатно у власність гр. Постернаку В.Ф. земельну ділянку площею 0,0023га для будівництва індивідуальних гаражів в м.Костопіль по вул. Студентська, гараж №17а.
35. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,0874 га. ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Дерев’яна,7
36. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Толочику І.Є в м.Костопіль по вул.Крип'якевича,52/25.
37. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» в м. Костопіль по вул. Деревʼяна,7/19.
38. Про включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги.
39. Про продаж земельної ділянки площею 0,0284га на земельних торгах (аукціоні) в м.Костопіль по вул.Хмизопільська,1м.
40. Про продаж земельної ділянки площею 0,0100га на земельних торгах (аукціоні) в м.Костопіль по вул. Бурова,17к.
41. Про продаж земельної ділянки площею 0,0862га на земельних торгах (аукціоні) в м.Костопіль по вул. Бурова,17/4а.
42. Про передачу на земельних торгах (аукціоні) права оренди земельної ділянки, яка розташована в м.Костопіль по вул. Степанська,8/3.
43. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.
44. Різне.

 

 

Г Р А Ф І К

проведення засідань постійних комісій

(тридцять друга сесія)

 

№ п/п

Назва комісії

Дата і час проведення

Примітка

1.        

Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності

25.11.2019               15:00

Спільне засідання

2.        

Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади

3.        

Комісія з питань економічного, соціально-культурного розвитку, інвестиційної діяльності та підприємництва

27.11.2019                15:00

Спільне засідання

4.        

Комісія з питань  регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку

5.        

Комісія із земельних питань та охорони довкілля

26.11.2019               15:00

 

6.        

Комісія з питань бюджету, фінансів та податків

27.11.2019               10:00