Увага! Важлива інформація!

У рамках Меморандуму про співпрацю Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України з Громадською організацією «Донбас СОС» функціонує безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110.

За цим номером телефону надаються консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасовї окупації окремих територій держав, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях донецької та луганської областей та Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Зокрема, телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, а також, програм працевлаштування тощо.

Контакти координатора Гарячої лінії Віолети Артемчук – 380679519692, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.