Управління праці та соціального захисту населення інформує!

ОГОЛОШЕННЯ

Строк виплати державних соціальних допомог, які було призначено раніше, продовжується на період карантину та на один місяць після дати його відміни і державна соціальна допомога виплачується за повний місяць без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

У разі виявлення отримувачів, які не будуть подавати документи на наступний термін (звільнення з роботи, закінчення догляду, працевлаштування тощо), просимо ТЕРМІНОВО направляти на адресу управління заяви отримувачів про відміну виплати допомоги (довільної форми на ім’я начальника управління).

Зайво нарахована та виплачена сума допомоги за березень-травень 2020 року має бути повернена на рахунок управління (суму уточнюйте у спеціалістів відділу  соціальних виплат та трудових відносин):

Реквізити одержувача: Банк – ДКСУ м. Київ, МФО – 820172, Код – 03195435, рахунок – UA968201720343150005000012224, одержувач – Управління праці та соціального захисту населення.

Витяг із постанови Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2020 р. № 264 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги»:

«Орган соціального захисту населення протягом одного місяця після відміни карантину проводить перерахунок розміру виплаченої державної соціальної допомоги та державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю на підставі поданої особою або її законним представником заяви та необхідних документів.

У разі коли за результатами проведеного перерахунку:

розмір отриманої допомоги був меншим, орган соціального захисту населення проводить доплату у розмірі різниці між перерахованим та виплаченим розміром допомоги;

не буде підтверджено право на отримання допомоги або її розмір буде меншим, ніж виплачена під час карантину допомога, орган соціального захисту населення протягом одного місяця з дати відміни карантину надміру виплачені суми допомоги стягує згідно із законом у розмірі не більш як 20 відсотків суми виплаченої допомоги.

Перерахунок проводиться з першого числа місяця, в якому закінчився строк виплати допомоги, але не раніше ніж з місяця встановлення карантину.»