Рекомендуємо утриматись від відвідування кладовищ у поминальні дні

Шановні костопільчани!

45 main

Костопільська міська рада дякує мешканцям та гостям міста, священнослужителям релігійних конфесій, працівникам медицини та правоохоронних органів, волонтерам за розуміння складної ситуації навколо пандемії та дотримання норм визначених карантинними заходами.

Незабаром в Україні розпочинаються поминальні дні, які були перенесені на 6 червня. Проте, враховуючи рівень захворюваності на COVID-19 у Рівненській області, місті Костопіль, та продовжені до 22 червня карантинні обмеження, кожен повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя - є пріоритетними в нинішніх умовах.

Більшість із нас завжди з любов’ю у своєму серці та шаною згадує і пам’ятає померлих. Але ситуація, пов’язана з коронавірусом, закликає всіх до змін у звичному житті.

Щоб не ризикувати життям своїм, своїх дітей, родичів, друзів та оточуючих, Виконавчий комітет Костопільської міської ради рекомендує утриматись від відвідування кладовищ при скупченні людей та залишитися вдома, переглядаючи фотоальбоми, гортаючи у пам’яті спогади, звертаючись у молитві до Господа за упокій рідних і близьких.

Нехтування безпекою можуть призвести до поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території нашого міста та принести людські жертви.

Шановні костопільчани! Від кожного з нас буде залежати наше завтра!

Просимо вкотре віднестись з розумінням та відповідальністю до ситуації, відтермінувати свої візити до кладовища на більш пізніший термін - кінець червня 2020 року!

Сьогодні, як ніколи, ми несемо відповідальність не тільки за себе, а й за всіх тих, хто нас оточує! Бережіть себе і своїх близьких! Здоров’я кожному з нас!

ПРОТОКОЛ №40 ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ КОСТОПІЛЬСЬКОГО РАОНУ