Дистанційне оформлення соціальних виплат під час карантину

Враховуючи поширення на території України короновірусу COVID-19, а також впровадження на загальнонаціональному рівні заходів протиепідемічної безпеки, управління праці та соціального захисту населення переведено виключно на безконтактний прийом звернень громадян.

Оформити будь-яку послугу в управлінні праці і соціального захисту населення Костопільської райдержадміністрації можна дистанційно: через скриньку для документів біля установи, поштовим відправленням, з використанням он-лайн ресурсів або ж за допомогою електронної пошти. 

З метою отримання консультацій, роз’яснень та відповідей, громадянам доцільно скористатись комунікаційними засобами, а саме: електронна пошта управління (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), поштові відправлення зв’язку (вул.Сарненська,15а, м.Костопіль, Рівненська область, 35000), телефони: 2-38-60, 0979049443 (соціальні допомоги, житлові субсидії), 2-19-87, 0985096084 (пільги).

Прийом звернень громадян забезпечується з використанням он-лайн ресурсів, а саме:
- допомога при народженні дитини: https://e-services.msp.gov.ua/,
- житлова субсидія: https://subsidii.mlsp.gov.ua/,
- допомога «Муніципальна няня» https://e-nanny.ioc.gov.ua/,
- допомога на дітей фізичним особам – підприємцям https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua

Управління праці та соціального захисту населення з метою упередження виникнення проблемних ситуацій наголошує, що громадяни, у яких термін подачі документів для продовження виплат визначений на березень – червень 2020 року, зможуть подати документи після закінчення карантину. Допомога буде призначена з місяця, в якому вона була припинена.

Дякуємо за розуміння!!!