«Центр пробації» інформує: робота за місцем проживання засуджених

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 29.01.2019 № 272/5 «Про затвердження Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі» та з метою здійснення нагляду при виконанні судових рішень, що набрали законної сили, уповноважений орган з питань пробації виконує ряд функцій. Серед них надає роз’яснення засудженим особам порядок та умови відбування покарання; здійснює контроль за виконанням засудженою особою обов’язків, встановлених законом та покладених на неї судом; здійснює профілактичні та виховні бесіди із засудженою особою; відвідує засуджену особу за місцем проживання (у разі необхідності) з метою забезпечення контролю за поведінкою та способом життя; організовує першочергові заходи з виявлення засуджених осіб, місцезнаходження яких невідоме.

У зв’язку із цим 08.07.2020 фахівці Костопільського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області здійснили виїзд до Головинської (с. Злазне, с. Вигін) сільської ради Костопільського району.

Під час виїзного дня встановлено місце проживання та особисті дані 4 осіб, яким вироком суду встановлено іспитовий термін, від громадян отримані пояснення, попереджено про юридичну відповідальність суб’єктів пробації.

До роботи із засудженими були залучені працівники Головинської сільської ради та Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області.

Протягом дня проведена робота із жителями сіл Злазне та Вигін Костопільського району стосовно збору характеризуючих відомостей стосовно засуджених.

Костопільський районний відділ філії Державної установи

«Центр пробації» у Рівненській області.