Постійні депутатські комісії

Комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, законності та правопорядку:

Голова комісії:        Семещук Ігор Лаврентійович;                

Члени комісії:         Філінюк Володимир Миколайович (заступник голови комісії);

                                  Войцеховський Ігор Володимирович (секретар комісії);

                                  Самчук Михайло Миколайович.


Комісія з питань бюджету, фінансів та податків:

 

Голова комісії:        Філімонюк Андрій Андрійович;

Члени комісії:          Литвин Анатолій Степанович (заступник голови комісії);

                                  Кошелєв Віталій Ігорович (секретар комісії);

                                  Максимов Олександр Іванович;

                                  Коренчук Андрій Арнольдович;

                                  Садикін Олександр Федорович.    


Комісія з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності:

 

Голова комісії:        Безбах Леонід В’ячеславович;

Члени комісії:          Мельник Андрій Миколайович (заступник голови комісії);

                                  Козачок Людмила Василівна (секретар комісії);

                                  Грипіч Ярослав Миколайович;

                                  Онищук Ігор Ярославович;

                                  Павловська Надія Ярославівна.


Комісія із земельних питань та охорони довкілля:   

           

Голова комісії:        Толочик Андрій Євстафійович;

Члени комісії:          Литвин Анатолій Анатолійович (заступник голови комісії);

                                  Литвин Володимир Васильович (секретар комісії);

                                  Чижов Юрій Миколайович

                                  Чувашов Володимир Вікторович;

                                  Артюх Ігор Сергійович.


Комісія з питань економічного, соціально-культурного розвитку, інвестиційної діяльності та підприємництва:

Голова комісії:        Домінікін Павло Павлович

Члени комісії:          Харченко Юрій Васильович (заступник голови комісії);

                                  Матвійчук Алла Григорівна (секретар комісії);

                                  Ярмольчук Інна Миколаївна;

                                  Лазарчук Алла Володимирівна;

                                 Біньковський Руслан Валерійович.


Комісія з питань розвитку місцевого самоврядування та децентралізації влади:

Голова комісії:        Кушик Валерій Олексійович;

Члени комісії:          Юхневич Павло Володимирович (заступник голови комісії);

                                  Кулик Ігор Ярославович (секретар комісії);

                                  Касянчук Сергій Дмитрович;

                                  Лукашевич Андрій Миколайович.