Список працівників апарату Костопільської міської ради та її виконавчого комітету

№ п/п

каб.

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон
 1  

ДЕНИСЮК

Євгеній Олексійович

міський голова 2-21-81
 2 26

ТКАЧУК

Андрій Володимирович

перший заступник

міського голови

2-20-13
 3 34

ВОЛОС

Володимир Григорович

заступник міського голови 2-07-61
 4 31

МОТОРКО

Олег Васильович

заступник міського голови 2-07-60
 5 25

ЄРМАЧЕНКО

Дмитро Васильович

секретар ради 2-16-56
 6 30

ТКАЧУК

Ніна Василівна

керуючий справами виконкому 2-26-18
 7 37

ФІЛІМОНЮК

Тетяна Миколаївна

завідувач загально-організаційного відділу 2-24-17
 8 21

ГОРОШКО

Ольга Олександрівна

завідувач відділу бух. обліку та звітності 2-22-23
 9 22

РАЗЛУЧНА

Ірина Михайлівна

головний спеціаліст відділу бух. обліку та звітності 2-37-40
 10

23

БОРИСЮК

Лариса Володимирівна

головний спеціаліст з економічних питань 2-07-63
 11 24

САВЧУК

Микола Миколайович

головний спеціаліст із юридичних питань 2-07-62
 12 38

АЛЕКСІЮК

Валентина Андріївна

Головний спеціаліст з питань будівництва, торгівлі,приватизації 2-24-17
 13 37

СТАРОВОЙТ

Тетяна Омелянівна

спеціаліст з діловодства 2-24-17
 14 36

СІМЧУК

Лариса Пилипівна

головний спеціаліст із земельних питань 2-14-04
 15 36

САМЧУК

Світлана Євстафіївна

спеціаліст із земельних питань 2-14-04
 16 20 ДМИТРИНСЬКИЙ Анатолій Іванович спеціаліст І категорії з питань житлово-комунальної власності та інвестиційної діяльності 2-07-64
 17 42

СВІТОЩУК

Олексій Володимирович

спеціаліст І категорії зв’язків з громадськістю з міжнародних відносин і співпраці з європейськими грантами ---
 18 32

ДОВГАЛЕЦЬ

Людмила Миколаївна

головний спеціаліст із соціальних питань 2-25-37
 19 33

ГРИШКО

Світлана Леонідівна

спеціаліст І-категорії з питань культури, спорту, регулювання розміщення зовнішньої реклами 2-07-60
 20 10

ДІДУХ

Світлана Анатоліївна

головний спеціаліст з опіки і піклування, соціально-виховної роботи в освітніх закладах міста 2-25-87
 21 33

БАСЮК

Тетяна Олександрівна

секретар-друкарка 2-07-60
 22 приймальня

ВОЙЦЕХОВСЬКА

Тетяна Андроніківна

секретар керівника 2-10-39
 23  

АЛЕКСІЙЧУК

Микола Антонович

водій ---
 24  

ДЕРБЕНЬОВА

Маїна Адамівна

техпрацівник

---