Комунальне підприємство «Костопільське будинкоуправління»

Адреса: 35000, Рівненська область м.Костопіль, вул. 1 Травня ,7-А

Директор: Микитюк Євген Іванович

Телефони: (03657) 2-11-37 -керівник , 2-15-78 бухгалтерія; 2-11-89 технічний відділ.

Дні прийому громадян керівником підприємства: понеділок 10-13 год.,   середа 14-16 год.   п’ятниця -11-13 год.

Про підприємство:головною метою діяльності підприємства є надання житлово – комунальних послуг, забезпечення безперебійної роботи внутрішньобудинкового інженерного обладнання, додержання санітарно – технічних і протипожежних норм в житлових будинках для збереження   їх в належному стані та створення належних умов для проживання людей.

Підприємство обслуговує 71 житловий будинок площею 93,1 тис. кв.м.

На підприємстві працює 27 працівників.

Перелік послуг:

• прибирання прибудинкових територій;
  • освітлення місць загального користування;
  • ремонт під’їздів;
  • поточний ремонт конструктивних елементів, інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на при будинковій території ( в т.ч.ремонт покрівлі);
  • технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення;
  • технічне обслуговування внутрішньобудинкових мережтеплопостачання;
  • обслуговування димовентиляційних каналів;
  • ремонт обладнання спортивних та дитячих майданчиків;