Комунальне підприємство "Костопількомунсервіс"

Адреса: вул. Сарненська, 30, м Костопіль, Рівненська обл., 35000.

Директор: Онищук Ігор Ярославович.

Телефон:  03657 2 11 44.

Дні прийому громадян: понеділок, з 10:00 до 12:00.

Комунальне підприємство "Костопількомунсервіс" створене в 1947 році і є правонаступником Виробничого управління комунального господарства та Державного комунального підприємства "Костопількомунсервіс". Власником підприємства є Костопільська міська рада.

КП "Костопількомунсервіс"є спеціалізованим підприємством, яке займається будівництвом, утриманням, реконструкцією, ямковим, поточним і капітальним ремонтом доріг, мостів, влаштуванням дорожніх покриттів з асфальтобетонної суміші біло-щебеневих та чорно-щебеневих доріг, зрізання асфальтобетонного покриття для ямкового ремонту.

КП "Костопількомунсервіс" є безпосереднім виконавцем робіт з будівництва дорожнього покриття в м. Костопіль.

Перелік послуг, які надає КП "Костопількомунсервіс":

- вивезення та захоронення побутових відходів;

- відкачка нечистот;

- організація поховань і надання суміжних послуг;

- озеленення;

- монтаж та обслуговування вуличного освітлення;

- допоміжне обслуговування наземного транспорту;

- будівництво доріг;

- транспортні послуги.