logo

Документ № 785 від 21.03.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

21.03.2018 м. Костопіль №785
 
Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради №299 від 12 січня 2012 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Податкового кодексу України, листа Костопільського відділення Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Рівненській області №737/8/17-09-13 від 14.12.2017р., за погодженням з постійною комісією з питань бюджету, фінансів та податків міської ради, міська рада –

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до рішення Костопільської міської ради №299 від 12 січня 2012 року «Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності», виклавши додаток №1 до рішення в новій редакції, що додається.

2. Дане рішення набирає чинності згідно норм діючого законодавства, в порядку визначеному Податковим кодексом України та підлягає обов’язковому опублікуванню на сайті Костопільської міської ради та в друкованих засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань бюджету фінансів та податків (голова Філімонюк А.А.).


Секретар ради                      Д. ЄРМАЧЕНКО

 

Додаток №1

до рішення Костопільської міської ради

№785 від 21 березня 2018 року

 

 

Ставки єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, залежно від видів діяльності, якими вони займаються

№ з/п Види підприємницької діяльності

І група

платників

єдиного податку –

% до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного року).

ІІ група

платників

єдиного податку -% до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

1. Всі види підприємницької діяльності 10 15
2. Всі обмеження та виключення застосовуються згідно норм Податкового кодексу України від 02.12.2010р №2755-V² (зі змінами та доповненнями).

Секретар  ради                                                                            Д. Єрмаченко