Документ № 61-р від 01.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

01.04.2019 м. Костопіль №61-р
 
Про скликання 28-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

Відповідно до пунктів 4, 9 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту міської ради:

1. Скликати двадцять восьму сесію Костопільської міської ради сьомого скликання з 12 квітня 2019 року. Пленарне засідання двадцять восьмої сесії Костопільської міської ради провести 18 квітня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань Костопільської міської ради (м.Костопіль, вул. 1 Травня, 3).
2. На двадцять восьмій сесії Костопільської міської ради сьомого скликання розглянути питання згідно додатку.
3. Секретарю ради Єрмаченку Д.В. повідомити депутатів про дату проведення пленарного засідання двадцять восьмої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради Єрмаченка Д.В.


Міський голова                        Є.ДЕНИСЮК

Додаток
до розпорядження міського голови
№ 61-р від 1 квітня 2019 року

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання 28-ої сесії
Костопільської міської ради сьомого скликання

1. Про затвердження порядку денного пленарного засідання 28-ої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.
2. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста квартири № 142 в житловому будинку по вул. Степанська, 26 в місті Костопіль.
3. Про збільшення статутного капіталу КП «Костопількомуненергія».
4. Про затвердження протоколу конкурсної комісії та визначення виконавців послуг з вивезення ТПВ на території м. Костопіль.
5. Про Програму термомодернізації багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2019-2025 роки.
6. Про внесення змін до Регламенту Костопільської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Костопільської міської ради від 24.12.2015 № 46.
7. Про участь у Товаристві.
8. Про надання матеріальної допомоги.
9. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
10. Про розроблення детальних планів територій міста Костопіль.
11. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку площею 3,6770га СП «ВЗТП» Костопільської РСС в м. Костопіль по вул. Крип’якевича,52.
12. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Драбичем В.М. від 02.06.2015р. на земельну ділянку площею 0,0030га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Степанська,18а.
13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, шляхом продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. Грушевського,28а/1.
14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0285га в оренду терміном на 5 (п’ять) років гр. Безбах-Волянюк Т.В. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. Крип’якевича,16л.
15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0030га в оренду терміном на 5 (п’ять) років гр. Горбачевському А.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Костопіль по вул. Степанська,18а.
16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0546га в оренду терміном на 5 (п’ять) років ПСК «Костопільське гуртово-роздрібне підприємство» Рівненської обласної спілки споживчих товариств в м. Костопіль по вул. Дружби,2.
17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1000га в оренду терміном на 5 (п’ять) років гр. Андрушко Г.Є. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Костопіль по вул. Хмизопільська,74.
18. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) релігійній громаді Адвентистів сьомого дня м. Костопіль в місті Костопіль по вул. Рівненська,79а.
21. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.
22. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 5 (п’ять) років для розміщення,будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії ПрАТ «Рівнеобленерго» в м. Костопіль по вул. Серпнева,1а.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Костопільському БЖКП для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Незалежності,26.
25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування відділу культури і туризму Костопільської РДА для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування (ЦКД) Костопільської районної ради та передачу з комунальної власності територіальної громади м. Костопіль в особі Костопільської міської ради у спільну власність територіальних громад Костопільського району в особі Костопільської районної ради земельну ділянку площею 0,2496га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Степанська,12.
26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Кухарській С.П. в м. Костопіль по вул. Квіткова,8а.
27. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування ЖБК «Літо» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. Сидорова,19.
29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Рівненського обласного центру зайнятості для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування в м. Костопіль по вул. Чубинського,14 та передачу земельної ділянки із комунальної у державну власність.
30. Про передачу безоплатно у власність гр. Дубічу В.Ю. земельну ділянку площею 0,0458га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Костопіль по вул. Рощинських, 58б/2.
31. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та КП «Молодіжжитлобуд» на земельну ділянку площею 1,7881га, яка розташована в м. Костопіль по вул. Проектова,5.
32. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Ващуком М.Є. на земельну ділянку площею 0,0028га, яка розташована в м. Костопіль по вул. В.Стуса,52.
33. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Кожарко Н.Я. в м. Костопіль по вул. Затишна,29.
34. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «УДК» в м. Костопіль по вул. Степанська,113м.
35. Про включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги.
36. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.
37. Різне.