Документ № 1095 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1095
 
Про внесення змін до реєстраційних даних комунального підприємства

Розглянувши лист Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» від 11.04.2019 №140, керуючись частиною 5 статті 78 Господарського кодексу України, керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійною комісією з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради,
міська рада –

В И Р І Ш И Л А:

1. Привести у відповідність до вимог Господарського кодексу України найменування «Комунальне підприємство «Костопількомунсервіс»» замінивши його на «Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс»».
2. Внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» наступні види діяльності:
– 38.11 – збирання безпечних відходів;
– 38.21 – оброблення та видалення безпечних відходів;
– 49.41 – ватажний автомобільний транспорт;
– 77.12 – надання в оренду вантажних автомобілів;
– 77.32 – надання в оренду будівельних машин і устаткування.

3. Визначити основним видом діяльності Комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» збирання безпечних відходів (38.11).
4. Директору КП КМР «Костопількомунсервіс» (Онищуку І.Я.) провести всі необхідні дії для реєстрації вказаних змін у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та отримати від державного реєстратора відповідну виписку.
5. Вважати зміненою в усіх відповідних рішеннях Костопільської міської ради та її виконавчого комітету найменування «Комунальне підприємство «Костопількомунсервіс»» на «Комунальне підприємство Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс»».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності (голова Безбах Л.В.).

Міський голова                       Є. ДЕНИСЮК