Документ № 1084 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1084
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Кухарській С.П. в м. Костопіль по вул. Квіткова,8а

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України „Про землеустрій”, ст.ст. 12, 20, 125, 126 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», рішенням Костопільської міської ради №977 від 21.12.2018р. «Про розгляд та затвердження детальних планів територій міста Костопіль», розглянувши заяву гр.Кухарської Світлани Петрівни (реєстраційний номер облікової картки платника податків -------) та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, виготовлений ПП «Костопільземпроект»,беручи до уваги позитивні висновки Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області та сектору архітектури і містобудування Костопільської РДА про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр. Кухарській Світлані Петрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),код цільового призначення згідно КВЦПЗ- 02.01), за рахунок земель, які перебувають у її власності для ведення особистого селянського господарства в м.Костопіль, вул. Квіткова,8а Костопільського району, Рівненської області». Кадастровий номер: 5623410100:03:007:0280.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0825га з кадастровим номером 5623410100:03:007:0280, яка перебуває у власності гр. Кухарської С.П. для ведення ОСГ з подальшим використанням її для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Костопіль по вул. Квіткова,8а. Охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта транспорту становить 0,0352га. Без права забудови в охоронній зоні. Надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування інженерних комунікацій.

3. Повідомити гр. Кухарську С.П. про її обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати громадянку протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про її обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

4. Гр. Кухарській С.П. виконувати вимоги статті 91 Земельного кодексу України та Правила благоустрою м.Костопіль.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

Міський голова                                                              Денисюк Є. О.