Документ № 1086 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1086
 
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування ЖБК «Літо» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Сидорова,19

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 25 Закону України „Про землеустрій ”,статтею 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр»,статтями 12, 92, 123, 125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши клопотання ЖБК «Літо» (ідентифікаційний код юридичної особи ------) та виготовлену ПП «Костопільземпроект» технічну документацію із землеустрою, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 22.03.2019р., враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у постійне користування житлово- будівельному кооперативу «Літо», для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код цільового призначення згідно КВЦПЗ -02.03) в м Костопіль, вул. Сидорова,19 Костопільського району, Рівненської області».

2. Передати у постійне користування ЖБК «Літо» земельну ділянку площею 0,5450га, з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради в м.Костопіль по вул. Сидорова,19, із врахуванням всіх наявних обмежень, а саме:
-0,0567га - охоронні зона навколо інженерних комунікацій;
-0,0034га- охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта транспорту;
-0,0035га - охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта зв’язку;
-0,0097га- охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи.
Надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування інженерних комунікацій.
Кадастровий номер земельної ділянки –5623410100: 02: 005:0980.

3. На протязі двох місяців з дня прийняття рішення юридичній особі посвідчити право постійного користування відповідно до вимог чинного законодавства. Право постійного користування виникає з моменту державної реєстрації цього права (ст.125 ЗКУ).

4. Повідомити ЖБК «Літо» про його обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати юридичну особу протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про його обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

5. Зобов’язати юридичну осорбу надавати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань і охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                        Денисюк Є. О.