Документ № 1090 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1090
 
Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та гр. Ващуком М.Є. на земельну ділянку площею 0,0028га, яка розташована в м.Костопіль по вул. В.Стуса,52

Керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.15, 33 Закону України „Про оренду землі”, ст.654 Цивільного кодексу України, ст.12 Земельного кодексу України, Законом України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010р.«Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», ст.288 Податкового Кодексу України, беручи до уваги рішення Костопільської міської ради №298 від 17.11.2016р.«Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Костопіль»,розглянувши заяву гр.Ващука Миколи Євстафійовича, громадянина Росії, про поновлення договору оренди землі, який укладений 14.04.2014р., право оренди посвідчено у реєстраційній службі Костопільського районного управління юстиції Рівненської області, витяг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію іншого речового права від 16.05.2014р., витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки від 25.02.2019р.,витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від 25.02.2019р., проект додаткової угоди про поновлення договору оренди землі, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Поновити договір оренди землі укладений між Костопільською міською радою та гр. Ващуком Миколою Євстафійовичем на земельну ділянку площею 0,0028га з цільовим призначенням для будівництва індивідуальних гаражів, яка розташована в м.Костопіль по вул. В.Стуса,52 строком на 5(п’ять) років. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради. Кадастровий номер земельної ділянки: 5623410100:02:005:0801.

2. Встановити орендну плату за користування орендованою земельною ділянкою в розмірі 3 (три)% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

3. Зобов’язати громадянина у двохмісячний термін з дня прийняття даного рішення підписати та зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі, відповідно до вимог діючого законодавства. У разі не виконання вимоги щодо своєчасної реєстрації додаткової угоди до договору оренди землі у двохмісячний термін встановити для орендаря розмір орендної плати 12% (дванадцять) від вартості нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. У разі не своєчасного оформлення та державної реєстрації, в установленому законом порядку додаткової угоди до договору оренди землі, матеріали щодо правомірності використання земельної ділянки будуть направлені у відповідні органи для проведення перевірки та притягнення винних осіб до відповідальності.

5. Попередити орендаря про те, що використання земельної ділянки не за цільовим призначенням тягне за собою припинення права оренди земельної ділянки (ст.141 Земельного кодексу України).

6. Зобовۥ язати землекористувача виконувати свої обов ۥязки відповідно до вимог статті 96 Земельного кодексу України.

7. Зобов’язати гр.Ващука М.Є. забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані,дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

8. Повідомити орендаря про його обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати громадянина протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                                       Денисюк Є.О.