Документ № 1091 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1091
 
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Кожарко Н.Я. в м.Костопіль по вул. Затишна,29

Керуючись ст.ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в України,” ст.ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, ст.16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», ст.14 Конституції України, беручи до уваги Рецензію на звіт про експертну грошову оцінку від 31.01.2019р. виготовлену оціночною компанією «Україна-Захід», з метою сприяння соціально-економічному розвитку міста, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити оціночну вартість земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1391 га, яка розміщена в м. Костопіль по вул. Затишна,29 і надана гр. Кожарко Наталії Яківні (реєстраційний номер облікової картки платника податків ----) для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради. Кадастровий номер земельної ділянки: 5623410100:03:005:0180.

2. Затвердити вартість земельної ділянки площею 0,1391га, яка розташована в місті Костопіль по вул. Затишна,29 в сумі 157736,00 грн.(сто п’ятдесят сім тисяч сімсот тридцять шість гривень 00 коп.).

3. Земельну ділянку площею 0,1391га передати у власність шляхом викупу гр. Кожарко Н.Я. з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

4. Продати громадянці зазначену вище земельну ділянку за 157736,00 грн. (сто п’ятдесят сім тисяч сімсот тридцять шість гривень 00 коп.), для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.

5. Умови продажу земельної ділянки, що розташована в м.Костопіль по вул. Затишна,29 із врахуванням всіх наявних обмежень та обтяжень передбачити у договорі купівлі-продажу, а саме: охоронна зона навколо (вздовж) об’єкта енергетичної системи -0,0063га, охоронна зона навколо (вздовж) інженерних комунікацій – 0,0696га. Громадянці надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування інженерних комунікацій.

6. Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу, нотаріального посвідчення, тощо, покласти на покупця земельної ділянки.

7. Після сплати повної вартості земельної ділянки, укласти договір купівлі-продажу та провести державну реєстрацію права власності на землю за покупцем.

8. Власнику земельної ділянки виконувати обов’язки передбачені статтею 91 Земельного кодексу України та Правила благоустрою м. Костопіль.

9. Повідомити гр. Кожарко Н.Я. про її обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури міста Костопіль. Зобов’язати громадянку протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про її обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

10. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дати його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

11. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                  Денисюк Є.О.