Документ № 1097 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1097
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ «Наш дім на Стуса» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м. Костопіль по вул. В.Стуса,12

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 25 Закону України „Про землеустрій ”,статтею 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12,42,125, 126 Земельного Кодексу України, розглянувши виготовлений ПП «Костопільземпроект» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ «Наш дім на Стуса», беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, враховуючи рекомендації постійної комісії із земельних питань та охорони довкілля міської ради, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ОСББ «Наш дім на Стуса», за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код цільового призначення КВЦПЗ-02.03) в м.Костопіль, вул. В.Стуса,12 Костопільського району, Рівненської області».
2. Передати у власність ОСББ «Наш дім на Стуса» (код ЄДРПОУ ------) земельну ділянку площею 0,3128 га з кадастровим номером 5623410100:02:006:0566 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради.
3. На протязі двох місяців з дня прийняття рішення юридичній особі посвідчити право власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства. Право власності на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права (ст.125 ЗКУ).
4. Зобов∙язати об∙єднання співвласників багатоквартирного будинку укласти договір про встановлення постійного земельного сервітуту із гр.Довгальцем Василем Адамовичем на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху на частину земельної ділянки площею 0,0373га.
5. Повідомити ОСББ «Наш дім на Стуса» про їх обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати юридичну особу протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про його обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.
6. Зобов’язати обʾєднання співвласників надавати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань і охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                         Денисюк Є. О.