Документ № 1101 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1101
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, шляхом продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Костопіль по вул. Дружби,4а

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст.12,79-1,134,135,136 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,, шляхом продажу права власності на конкурентних засадах (земельних торгах) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості площею 0,0462га, в м.Костопіль по вул. Дружби,4а, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення Костопільської міської ради.

2. Розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, шляхом продажу права власності на конкурентних засадах ( земельних торгах) провести у відповідності з вимогами чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

Міський голова                                                  Денисюк Є.О.