Документ № 1102 від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять восьма сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

18.04.2019 м. Костопіль №1102
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється ФОП Натяжко Н.О. в м. Костопіль по вул. Грушевського,28в

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25,50 Закону України „Про землеустрій”, ст.ст. 12, 20, 125, 126 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», розглянувши заяву ФОП Натяжко Наталії Олександрівни (реєстраційний номер облікової картки платника податків ----------) та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється,виготовлений ПП «Костопільземпроект»,беручи до уваги позитивні висновки Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області та сектору архітектури і містобудування Костопільської РДА про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення ФОП Натяжко Наталії Олександрівні для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (код цільового призначення згідно КВЦПЗ- 03.07) за рахунок земель, які перебувають у користуванні на умовах оренди, терміном на 5 (п’ять) років для будівництва та обслуговування будівель кредитно - фінансових установ в м.Костопіль, вул.Грушевського,28в Костопільського району, Рівненської області». Кадастровий номер земельної ділянки: 5623410100:02:002:0287.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0100га з кадастровим номером 5623410100:02:002:0287, яка перебуває у користуванні на умовах оренди ФОП Натяжко Н.О. для будівництва та обслуговування будівель кредитно - фінансових установ з подальшим використанням її для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м.Костопіль по вул. Грушевського,28в.

3. Повідомити ФОП Натяжко Н.О. про її обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати підприємця протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про її обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

4. ФОП Натяжко Н.О. виконувати вимоги статті 96 Земельного кодексу України та Правила благоустрою м.Костопіль.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                              Денисюк Є. О.