Документ від 18.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

18.04.2019 м. Костопіль
 
Про присвоєння поштової адреси «вул. Грушевського, 70, 70А, 70Б» земельним ділянкам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0295га, які належать на праві приватної власності Жуку О.В.

Розглянувши заяву Жука Олександра Вікторовича, у зв’язку із поділом земельної ділянки, на підставі ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради –

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу «вул. Грушевського, 70» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0295га, яка належить на праві приватної власності Жуку О.В.
2. Присвоїти поштову адресу «вул. Грушевського, 70А» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0138га, яка належить на праві приватної власності Жуку О.В.
3. Присвоїти поштову адресу «вул. Грушевського, 70Б» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0140га, яка належить на праві приватної власності Жуку О.В.

 

 

Міський голова Є. Денисюк