Документ від 22.04.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

22.04.2019 м. Костопіль
 
Про присвоєння поштової адреси «вул. Гонти, 17, 17А, 17Б» земельним ділянкам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, які належать Мисливець І.І., Мисливця Д.Д.

Розглянувши заяву Мисливець Ірини Іванівни, у зв’язку із поділом земельної ділянки, на підставі ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради –

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу «вул. Гонти, 17» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0139га, яка є у спільній частковій власності Мисливець І.І., Мисливця Д.Д.
2. Присвоїти поштову адресу «вул. Гонти, 17А» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0430га, яка належить на праві приватної власності Мисливець І.І.
3. Присвоїти поштову адресу «вул. Гонти, 17Б» земельній ділянці для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0431га, яка належить на праві приватної власності Мисливцю Д.Д.

 

 

Міський голова Є. Денисюк