Документ від 02.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять дев'ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

02.05.2019 м. Костопіль
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ОСББ «Рівненська 8» для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Рівненська,8

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 25,50 Закону України „Про землеустрій ”, статтею 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 92, 123, 125, 126 Земельного кодексу України, розглянувши виготовлений ПП «Костопільземпроект» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування, беручи до уваги витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, висновки про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Управління Держгеокадастру у Львівській області та сектору архітектури і містобудування Костопільської РДА, враховуючи рекомендації постійної комісії із земельних питань та охорони довкілля міської ради, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування об∙єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Рівненська,8» за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код цільового призначення згідно КПЦПЗ- 02.03) в м.Костопіль, вул.Рівненська,8 Костопільського району Рівненської області».

2. Передати у постійне користування ОСББ «Рівненська 8» (код ЄДРПОУ ------) земельну ділянку з кадастровим номером 5623410100:02:002:0949 площею 0,1561га з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності Костопільської міської ради в м.Костопіль, вул. Рівненська,8.

3. На протязі двох місяців з дня прийняття рішення юридичній особі посвідчити право постійного користування на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства. Право постійного користування на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права.

4. Повідомити юридичну особу про обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати об∙єднання співвласників протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладання договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про його обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

5. Зобов’язати ОСББ «Рівненська,8» надавати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ним території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань і охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                        Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)