Документ від 06.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять дев∙ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

06.05.2019 м. Костопіль
 
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Дикович В.Ф. та гр.Коваленко М.М. в м. Костопіль по вул. Дружби,2ж

Керуючись п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 25 Закону України „Про землеустрій”, ст.ст. 12, 20, 125, 126 Земельного Кодексу України, ст.ст. 16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», Постановою КМУ від 17.10.2012р. №1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру», рішенням Костопільської міської ради №1030 від 21.02.2019р. «Про затвердження детальних планів територій міста Костопіль», розглянувши заяву гр.Дикович Валентини Федорівни (реєстраційний номер облікової картки платника податків -----) та гр.Коваленко Марії Михайлівни (реєстраційний номер облікової картки платника податків ------) та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, виготовлений ПП «Костопільземпроект», беручи до уваги позитивні висновки Головного управління Держгеокадастру в Івано - Франківській області та сектору архітектури і містобудування Костопільської РДА про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити «Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення гр.Дикович Валентині Федорівні, гр.Коваленко Марії Михайлівні для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування (код цільового призначення згідно КВЦПЗ- 03.08) за рахунок земель, які перебувають у спільній частковій власності для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Костопіль, вул.Дружби,2ж Костопільського району, Рівненської області». Кадастровий номер: 5623410100:02:007:0524.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1863га з кадастровим номером 5623410100:02:007:0524, яка перебуває у спільній частковій власності громадян Дикович В.Ф. та Коваленко М.М. для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості з подальшим використанням її для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування в м.Костопіль по вул. Дружби,2ж.
3. Повідомити громадянок про їх обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль та зобов’язати протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовникам будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про їх обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.

4. Громадянам Дикович В.Ф. та Коваленко М.М. виконувати вимоги статті 91 Земельного кодексу України та Правила благоустрою м.Костопіль.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                            Денисюк Є. О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)