Документ від 06.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять дев∙ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

06.05.2019 м. Костопіль
 
Про розроблення детальних планів територій міста Костопіль

Керуючись Земельним кодексом України, ст.ст. 10, 16, 19, ч.2 ст. 33 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування», п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п. 4.1., 4.3., 4.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N290 від 16.11.2011р., та державними будівельними нормами ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», затвердженими Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №107 від 12.03.2012р., беручи до уваги витяг з протоколу №2 засідання архітектурно- містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування Костопільської РДА від 07.03.2018р.,враховуючи рекомендації та погодження постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Розробити детальний план території, що обмежується вул. Сумська та прилеглими до неї територіями.

2. Внести зміни у «Детальний план території, що обмежується вул. Проектова, Рівненська та наскрізним проїздом в мікрорайоні Південному, що сполучає вулиці Рівненську та Проектову і прилеглими до неї територіями в м.Костопіль».

3. Визначити замовником розробки детальних планів території міста Костопіль виконавчий комітет Костопільської міської ради.

4. Виконавчому комітету Костопільської міської ради:
- визначити в установленому порядку проектну організацію з розробки детальних планів території;
- забезпечити розробку та підготовку на розгляд сесії Костопільської міської ради детальних планів території;
- всі правові та майнові питання вирішувати у встановленому законодавством порядку.

5. До розгляду та затвердження Костопільською міською радою детальних планів території, розгляд клопотань юридичних та фізичних осіб щодо надання земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок на цих територіях проводити за узгодженням із замовником розробки детальних планів території та його виконавцем.

6. Дозволити виконавчому комітету Костопільської міської ради для розроблення детальних планів території, крім коштів державного та місцевих бюджетів, залучати кошти з інших джерел, не заборонених законом, за умови виконання функцій замовника виконкомом міської ради.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля ( голова комісії Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                               Денисюк Є.О. 

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)