Документ № 154 від 14.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

14.05.2019 м. Костопіль №154
 
Про присвоєння поштової адреси «вул. Сарненська, 15А/1, 15А/2» земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка належить на праві приватної власності Василюку В.Я.

Розглянувши заяву Василюка В’ячеслава Якимовича, у зв’язку із поділом земельної ділянки, на підставі ст.52, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради –

 

В И Р І Ш И В:

1. Присвоїти поштову адресу «вул. Сарненська, 15А/1» земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,0471га, яка належить на праві приватної власності Василюку В.Я.

2. Присвоїти поштову адресу «вул. Сарненська, 15А/2» земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площею 0,0321га, яка належить на праві приватної власності Василюку В.Я.

 

 

Міський голова Є. Денисюк