Документ № 168 від 14.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


УКРАЇНА
КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

14.05.2019 м. Костопіль №168
 
Про надання згоди Нурулліній Іванні Олександрівні на вчинення правочинів

Розглянувши заяву та подані документи, виконком міської ради -

В С Т А Н О В И В :

Що, громадянка Нурулліна Жанна Газизівна, 1969 р. н., являється власником квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль.
Рішенням Костопільського районного суду Рівненської області від 12 листопада 2010 року її визнано недієздатною та встановлено опіку. Відповідно до рішення Острозького районного суду Рівненської області від 6 січня 2017 року опікуном підопічної Нурулліної Ж.Г. призначено її племінницю Нурулліну І.О., яка в свою чергу є власником квартири № 36 в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль.
При розгляді заяви та поданих документів заявника встановлено, що Нурулліна Іванна Олександрівна, 1993 р. н., яка є опікуном недієздатної, має намір укласти договір поділу належної їй квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль. В результаті поділу відокремлена частка буде належати її підопічній тітці, Нурулліній Жанні Газизівні, шляхом укладання договору дарування даної частки.
Здійснення даного правочину пов’язане з наміром опікуна укласти договір купівлі-продажу квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль, власником якої являється підопічна Нурулліна Ж.Г..
Враховуючи те, що гр. Нурулліна Ж.Г., 1969 р. н., згідно довідки МСЕК № 070028 від 24 січня 2006 року є інвалідом другої групи загального захворювання з діагнозом виражені розлади особистості та поведінки внаслідок епілепсії, потребує постійного стороннього догляду, перебуває в спеціалізованому закладі (КЗ «Острозький психоневрологічний інтернат»), з метою створення кращих побутових умов та належного догляду в разі її повернення з інтернату, відповідно до ч.2, ч.3 ст.41, п.3 ч.1 ст.71 Цивільного кодексу України, враховуючи рекомендації ради органу опіки та піклування (протокол № 6 від 10.05.2019), керуючись п.п.4 п. «б» ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради –

В И Р І Ш И В:

1. Дати дозвіл опікуну - Нурулліній Іванні Олександрівні, 1993 р. н. (паспорт * *, ідентифікаційний номер - *) на вчинення правочинів в результаті яких частина квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль перейде у власність недієздатної, Нурулліній Жанні Газизівні.

2. Дати дозвіл опікуну - Нурулліній Іванні Олександрівні на вчинення правочинів при укладанні договору купівлі-продажу квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль, власником якої являється недієздатна Нурулліна Ж.Г, 1969 р. н. (паспорт * *) за умови набуття права власності на частину квартири № * в житловому будинку № * по вул. * в м. Костопіль із загальною площею не меншою ніж та, що відчужується.

Міський голова Є. ДЕНИСЮК