Документ від 17.05.2019 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(двадцять дев∙ята сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

17.05.2019 м. Костопіль
 
Про передачу ОСББ «Рідна оселя-12а» у постійне користування земельну ділянку площею 0,0851га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Рівненська,12а

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, ст.ст.12,42,92,125,126 Земельного кодексу України, Законом України „Про землеустрій”, Законом України «Про об ۥєднання співвласників багатоквартирного будинку», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», беручи до уваги рішення Костопільської міської ради №1124 від 30.05.2015р. «Про безоплатне прийняття у власність територіальної громади міста 20-ти квартирного житлового будинку по вул.Рівненська,12а в місті Костопіль», акт приймання-передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність, рішення міської ради №284 від 17.11.2016р. «Про надання згоди КП «Костопільське будинкоуправління» на передачу житлового будинку №12а по вул.Рівненській в м.Костопіль на баланс ОСББ «Рідна оселя-12а», акт приймання- передачі житлового фонду, розташованого в м.Костопіль по вул.Рівненська,12а з балансу КП«Костопільське будинкоуправління» на баланс об∙єднання співвласників багатоквартирного будинку«Рідна оселя-12а» від 29.11.2016р.,заяву ОСББ «Рідна оселя-12а»,інші правовстановлюючі документи, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати у постійне користування ОСББ «Рідна оселя-12а» (ідентифікаційний код юридичної особи --------) земельну ділянку площею 0,0851га в м.Костопіль по Рівненська,12а з кадастровим номером 5623410100:02:002:0765, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, за рахунок земель житлової та громадської забудови комунальної власності територіальної громади м.Костопіль.

2. Зобовۥ язати об∙єднання співвласників у двох місячний термін з дня прийняття даного рішення зареєструвати право постійного користування на земельну ділянку. Право постійного користування на земельну ділянку виникає з моменту державної реєстрації цього права ( стаття 125 ЗКУ).

3. Зобов’язати юридичну особу забезпечувати безоплатний та безперешкодний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд, що знаходяться в межах закріплюваної за ними території і утримувати її та прилеглу територію в належному стані, дотримуючись санітарних норм та Правил благоустрою міста Костопіль.

4. ОСББ «Рідна оселя-12а» виконувати свої обовۥ язки відповідно до вимог статті 92 Земельного кодексу України.

5. Встановити, що рішення чинне один рік з дати його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії із земельних питань і охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

Міський голова                                                        Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)