Документ від 18.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьоме скликання

(сорокова сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

18.09.2020 м. Костопіль
 
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу ТОВ «КОСТОПІЛЬТОРГ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Костопіль по вул. Фабрична,2к

Керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статями 25, 26, 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про Державний земельний кадастр», статтями 12, 79-1,125,126,127,128 Земельного кодексу України, Податковим Кодексом України, наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», розглянувши заяву юридичної особи, рішення учасників (засновника) ТОВ «КОСТОПІЛЬТОРГ» від 25.03.2020р.,акт прийому-передачі оцінки додаткового вкладу до Статутного капіталу товариства від 25.03.2020р.,витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 27.07.2020р., фрагмент викопіювання з плану землекористування м.Костопіль на земельну ділянку, яка намічена для відведення у власність шляхом викупу із відповідними погодженнями, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада –

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл ТОВ «КОСТОПІЛЬТОРГ»(код ЄДРПОУ -----) на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,5000 га у власність шляхом викупу, з цільовим призначенням для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м.Костопіль по вул.Фабрична,2к, за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Костопільської міської ради.

2. Рекомендувати юридичній особі у десятиденний термін з дня прийняття даного рішення звернутись до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою відповідно до закону,для розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу.

3. Проект землеустрою, після погодження у порядку встановленому законодавством, подати на сесію Костопільської міської ради для затвердження та передачі земельної ділянки у власність шляхом викупу.

4. Встановити, що рішення чинне протягом одного року з дня його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова Толочик А.Є.).

 

Міський голова                                                        Денисюк Є.О.

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Сімчук Л.П. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)