Документ від 18.09.2020 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


КОСТОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
(сорокова сесія)
Р І Ш Е Н Н Я

ПРОЕКТ

18.09.2020 м. Костопіль
 
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення МПП «СВІТЛАНА» в м. Костопіль по вул. П.Орлика,17-а

Керуючись ст.ст. 26, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в України,” ст.ст. 12, 127, 128 Земельного кодексу України, с.ст.16, 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр», наказом Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010р. «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель», ст.14 Конституції України, беручи до уваги Рецензію на звіт про експертну грошову оцінку, з метою сприяння соціально-економічному розвитку міста, враховуючи рекомендації постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля, міська рада

В И Р І Ш И Л А:


1. Погодити оціночну вартість земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1,9000 га, яка розміщена в м. Костопіль по вул. П.Орлика,17-а і надана МПП «СВІТЛАНА» (код ЄДРПОУ 13987752) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Категорія земель - землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Костопільської міської ради. Кадастровий номер земельної ділянки: 5623410100:01:002:0881.
2. Затвердити вартість земельної ділянки площею 1,9000 га, яка розташована в місті Костопіль по вул. П.Орлика,17-а в сумі 656 030, 00 грн. (шістсот п’ятдесят шість тисяч тридцять гривень).
3. Земельну ділянку з кадастровим номером 5623410100:01:002:0881 передати у власність шляхом викупу МПП «СВІТЛАНА» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Костопільської міської ради., із врахуванням всіх наявних обмежень, а саме: 0,0163 га та 0,1101 га - охоронні зони навколо/ вздовж об’єкта енергетичної системи, 0,0349 га - охоронна зона навколо інженерних комунікацій. Без права забудови в охоронних зонах. Надавати безперешкодний доступ персоналу та механізмам для обслуговування інженерних комунікацій.
4. Продати МПП «СВІТЛАНА» зазначену вище земельну ділянку за 656 030, 00 грн. (шістсот п’ятдесят шість тисяч тридцять гривень), за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності Костопільської міської ради.
5. Умови продажу земельної ділянки, що розташована в м. Костопіль по вул. П.Орлика,17-а із врахуванням всіх наявних обмежень та обтяжень передбачити у договорі купівлі-продажу.
6. Витрати, пов’язані з укладанням договору купівлі-продажу, нотаріального посвідчення, тощо, покласти на покупця земельної ділянки.
7. Після сплати повної вартості земельної ділянки укласти договір купівлі-продажу та провести державну реєстрацію права власності на землю за покупцем.
8. Після реєстрації права власності на земельну ділянку припинити право постійного користування на земельну ділянку площею 1,9000 га, яка розташована в м. Костопіль по вул.П.Орлика,17-а, державний акт на право постійного користування земельною ділянкою серіі РВ 00032 від 11.02.1994р. вважати таким, що втратив чинність.
9. Власнику земельної ділянки виконувати обов’язки передбачені статтею 91 Земельного кодексу України та Правила благоустрою м. Костопіль.
10. Повідомити МПП «СВІТЛАНА» про його обов’язок згідно чинних нормативно-правових актів взяти пайову участь у розвитку інфраструктури м. Костопіль. Зобов’язати юридичну особу протягом 30 календарних днів з дня отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки зареєструвати у виконавчому комітеті Костопільської міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури. У разі, коли замовнику будівництва об’єкту для проектування містобудівні умови та обмеження не надаються, згідно затвердженого Мінрегіонбудом переліку, повідомити про обов’язок зареєструвати у виконкомі міської ради звернення про укладення договору про пайову участь у розвитку інфраструктури не пізніше ніж за 15 робочих днів до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.
11. Встановити, що дане рішення чинне один рік з дати його прийняття. У разі не виконання даного рішення протягом зазначеного терміну, вважати його таким, що втратило чинність.
12. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради із земельних питань та охорони довкілля (голова комісії Толочик А.Є.).

Міський голова                                                         Денисюк Є.О.  

Проект рішення підготував головний спеціаліст міської ради: Самчук С.Є. Тел 2-14-04
Проект рішення оприлюднене на офіційному веб-сайті Костопільської міської ради (kostopil-rada.gov.ua)