Склад виконкому

Голова виконавчого комітету: Денисюк Євгеній Олексійович – міський голова;

Заступник голови виконавчого комітету: Коваль Олександр Сергійович – перший заступник міського голови;

Керуючий справами виконкому (секретар): Вітошко Руслана Юріївна – керуючий справами виконкому.

 

Члени виконкому:

-           Дідух Давид Олександрович -  секретар ради

-           Кузнюк Юрій Богданович – заступник міського голови

-           Герук Сергій Олексійович – заступник міського голови

-           Кравчук Богдан Сергійович – фізична особа-підприємець

-           Лукашевич Андрій Михайлович – завідуючий терапевтичним відділенням, Комунальне некомерційне підприємство Костопільська центральна районна лікарня Костопільської районної ради.

-           Пузирко Андрій Володимирович – директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Лі-Ко»

-           Нагорний Петро Васильович – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту, Рівненська обласна державна адміністрація

-           Трохлюк Сергій Петрович – фізична особа-підприємець

-           Чернєнков Богдан Борисович – директор, Товариство з обмеженою відповідальністю «Ромсервісліс»

-           Кучерук Сергій Анатолійович – голова правління, ПрАТ «Костопільський завод скловиробів»

-           Шутенко Ярослав Віталійович – керівник служби економічної безпеки, Товариство з обмеженою відповідальністю «Свиспан Лімітед»

-           Онищук Ігор Ярославович – директор КП КМР «Костопількомунсервіс»

-           Філімонюк Тетяна Миколаївна – завідувач загально-організаційного відділу, Костопільська міська рада.


Склад виконавчого комітету затверджений рішенням Костопільської міської ради №11 від 17.12.2020

№ п/п

каб.

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон
 1  

ДЕНИСЮК

Євгеній Олексійович

міський голова 2-21-81
 2 26

КОВАЛЬ

Олександр Сергійович

перший заступник

міського голови

0-00-00
 3 34

БЕЗБАХ

Леонід В'ячеславович

заступник міського голови 2-07-61
 4 31

КУЗНЮК

Юрій Богданович

заступник міського голови 2-07-60
 5 25

ДІДУХ

Давид Олександрович

секретар ради 2-22-23
 6 26

ВІТОШКО

Руслана Юріївна

керуюча справами виконкому 2-20-13
 7 37

ФІЛІМОНЮК

Тетяна Миколаївна

завідувач загально-організаційного відділу 2-24-17
 8 21

ГЕРУК

Сергій Олексійович

заступник міського голови 2-22-23
 9 25

РАЗЛУЧНА

Ірина Михайлівна

завідувач відділу з питань бухгалтерського обліку та звітності 2-16-56
 10

23

 

БОРИСЮК

Лариса Володимирівна

головний спеціаліст з економічних питань 2-07-63
 11 24

САВЧУК

Микола Миколайович

головний спеціаліст із юридичних питань 2-07-62
 12 38

АЛЕКСІЮК

Валентина Андріївна

головний спеціаліст з питань будівництва, торгівлі,приватизації 2-24-17
 13 37

СТАРОВОЙТ

Тетяна Омелянівна

головний спеціаліст з діловодства 2-24-17
 14 36

СІМЧУК

Лариса Пилипівна

головний спеціаліст із земельних питань 2-14-04
 15 36

САМЧУК

Світлана Євстафіївна

спеціаліст із земельних питань 2-14-04
 16 20

ДМИТРИНСЬКИЙ

Анатолій Іванович

головний спеціаліст з питань житлово-комунальної власності та інвестиційної діяльності 2-07-64
 17 35

СВІТОЩУК

Олексій Володимирович

головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та міжнародних відносин ---
 18 32

ДОВГАЛЕЦЬ

Людмила Миколаївна

головний спеціаліст із соціальних питань 2-25-37
 19 33

ГРИШКО

Світлана Леонідівна

головний спеціаліст з питань культури, спорту, регулювання розміщення зовнішньої реклами 2-07-60
 20 10

РОГОВА

Ольга Анатоліївна

головний спеціаліст по реєстрації місця проживання 2-25-87
 21 22

СВІТОЩУК

Тетяна Олександрівна

головний спеціаліст з питань бухгалтерського обліку та звітності 2-37-40
 22 приймальня

Войцеховська

Тетяна Андроніківна

секретар керівника 2-10-39
 23  

АЛЕКСІЙЧУК

Микола Антонович

водій ---
 24  

ДЕРБЕНЬОВА

Маїна Адамівна

техпрацівник

 

---