logo

Денисюк Євгеній Олексійович

denisuk10 квітня 1948 року народження

Рішенням Костопільської міської ради

№484 від 18 травня 2005р. присвоєно Почесну відзнаку

«За вагомий внесок у розвиток міста і громади»

До обрання міським головою Євгеній Олексійович Денисюк пройшов непростий трудовий шлях. Працював робітником на Костопільському домобудівному комбінаті. Школу керівництва здобув на підприємствах міста. Успішно реалізував себе як підприємець.

У 1998 році вперше обраний міським головою. Обіймаючи дану посаду протягом трьох скликань, керуючись принципами народовладдя, колегіальності та гласності, поєднуючи місцеві та державні інтереси, Євгеній Денисюк спільно із виконкомом та депутатським корпусом ефективно працює над вирішенням проблем міста. Всю свою творчу енергію, організаторські вміння він спрямовує на розвиток матеріально-технічної бази підприємств житлово-комунального господарства, надання якісних послуг для мешканців міста.

Завдяки його особистій ініціативі споруджено та урочисто відкрито 12 липня 2005 року адміністративне приміщення міської ради, що стало справжньою архітектурною окрасою міста, а також дало змогу покращити обслуговування наших громадян.

Євгенію Денисюку притаманні кращі риси керівника: глибоке знання справи, висока працездатність, уважне ставлення до людей. Як результат, виборці високо оцінили його діяльність і виявили довіру, обравши його втретє міським головою.

За сумлінну працю, великий особистий внесок у розвиток і зміцнення української держави Денисюк Євгеній Олексійович нагороджений Почесною грамотою Президента України (2003 р.), Почесною грамотою Асоціації міст України (2007р.). За допомогу у будівництві культових споруд нагороджений орденами Христа Спасителя (2000 р.), Князя Володимира (2001 р.), Князя Острозького (2003 р.), орденом «За заслуги ІІІ ступеня» (2008 р.).