logo

Сасинюк Лідія Леонтіївна

sasenuk1 квітня 1928 року народження

Рішенням Костопільської міської ради

№559 від 16 жовтня 2008р. присвоєно Почесну відзнаку  

«За вагомий внесок у розвиток міста і громади»

Лідія Леонтіївна Сасинюк все своє трудове життя присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління. Працюючи тривалий час на посаді директора Костопільської школи-інтернату, всю свою творчу енергію, досвід вона спрямувала на зміцнення навчально-технічної бази закладу. Створений нею і трудовим колективом краєзнавчий музей став осередком національного виховання школярів.

«Після відвідин музею кожний звідси вийде щирим українцем», - така була висока оцінка її роботи одним із відвідувачів, гостей музею. А їхали сюди освітяни з усієї України: вивчити досвід, почерпнути розумне і корисне для себе.

Виховання кращих рис громадянина: патріотизму, любові до рідного краю, національної гордості – це ті пріоритети, які завжди ставила перед собою досвідчений педагог, керівник, щирий наставник.

Освітянська діяльність її тісно перепліталася з громадською. Вона завжди активна у всіх міських заходах, особливо переймається проблемами молоді, дбає про її духовність. Невтомна праця Лідії Леонтіївни високо поцінована державою та місцевими органами влади. За високі результати в галузі освіти отримала звання «Відмінник народної освіти України», «Відмінник народної освіти СРСР», нагороджена грамотами обласної, районної та міської рад.