logo

Кучерук Микола Герасимович

kucheruk29 травня 1960 року народження

Рішенням Костопільської міської ради

№633 від 05 лютого 2009 року присвоєно Почесно звання

«Почесний громадянин міста Костопіль»

Микола Герасимови Кучерук розпочав свій трудовий шлях простим робітником. Після здобуття вищої освіти працював інженером на Костопільському заводі продтоварів. У 1999 році був обраний директором відкритого акціонерного товариства.

За короткий час зумів вивести дане підприємство на передові рубежі не тільки в області, а й в Україні. Ініціював придбання на той час збанкрутілого приміщення хлібозаводу, яке за короткий термін було реконструйовано та оснащено сучасним обладнанням. В результаті була відновлена хлібопекарська галузь у місті і районі.

Підприємство, очолюване Миколою Кучеруком, освоїло випуск понад 150 видів нової продукції.   Виготовляє і успішно реалізує хліб і хлібобулочні вироби, зефір, мармелад, цукерки та інші солодощі.

Продукція марки «Родина» добре відома у всіх куточках України, поставляється також за кордон.

На підприємстві постійно приділяється значна увага модернізації виробництва, підготовці кадрів для освоєння технологічних процесів.

Значні заслуги Миколи Кучерука у реставрації Свято-Михайлівського собору УПЦ в місті Костопіль. На ці роботи було виділено один мільйон гривень із прибутків підприємства.

Ніколи не стоїть осторонь очолюване ним підприємство питань соціального спрямування: підтримки дітей-сиріт, дітей-інвалідів, та тих, хто потребує інтенсивного лікування. Микола Кучерук – депутат Рівненської обласної ради.

За трудові здобутки нагороджений у 2001 році орденом «Знак пошани».

У 2003 році присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник харчової промисловості».

Орден Святого Володимира І-ІІІ ступенів отримав у 2006 році за розбудову храмів.