ГО «Ангели на щиті» спільно з міською радою привітали військових з Днем захисників і захисниць

Дата: 01.10.2025 16:51
Кількість переглядів: 188

Фото без опису

Воїнам подякували за захист, побажали якнайшвидшого одужання та мирного неба в Україні. Передали солодощі,  засоби гігієни та піцу від  «Craft». Такі зустрічі — це не лише матеріальна підтримка, а й важливий знак уваги й турботи, нагадування нашим захисникам, що громада поруч і цінує їхню службу.

«Сьогодні день, коли хочеться не лише словами, але й добрими справами подякувати нашим військовим. У цьому бажанні нас вже не вперше підтримала міська рада та соціально-відповідальний бізнес громади. Дякую піцерії «Craft» та всім, хто сьогодні доєднався до нашого невеликого, але такого цінного для військових вітання», – каже голова ГО «Ангели на щиті» Леся Павловська.

Як зазначає адміністрація піцерії, для них також є цінною взаємодія з міською радою та громадськістю у соціальних заходах.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано