​​​​​​​Підключення до нової КНС: що буде після завершення будівництва

Дата: 21.05.2026 12:00
Кількість переглядів: 76

Фото без опису
 

Будівництво нової каналізаційно-насосної станції для жителів вулиць Пилипа Орлика та Лятуринської триває. Роботи розпочали наприкінці квітня, а завершення заплановане до кінця року. Після введення КНС в експлуатацію мешканці зможуть підключитися до централізованої мережі водовідведення.

Для підключення необхідно буде звернутися до КП КМР «Костопільводоканал» та:

  • замовити індивідуальний проєкт підключення;
  • оформити необхідну документацію;
  • сплатити вартість виконання робіт.


Остаточна сума підключення наразі ще розраховується та залежатиме від обсягу необхідних робіт для кожного домогосподарства окремо.

Важливо: підключення до новозбудованих мереж водовідведення здійснюється на платній основі, оскільки включає індивідуальне проєктування, технічні роботи та підключення кожного будинку до загальної інфраструктури.

Підключення до мережі кожного окремого домогосподарства не фінансується з міського бюджету, оскільки бюджетні кошти спрямовуються на будівництво та функціонування загальної інфраструктури, тоді як індивідуальне приєднання є технічною послугою, що залежить від умов конкретного об’єкта.

Перед початком підключень жителів додатково поінформують про порядок, умови та вартість виконання робіт.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано