Бандуристка з Костополя здобула найвищу нагороду на Всеукраїнському конкурсі
Дата: 03.06.2026 16:50
Кількість переглядів: 110
Вихованка Костопільської дитячої школи мистецтв Ольга Поліщук стала Лауреатом першої премії XXVII Всеукраїнського фахового конкурсу «Обдаровані» у номінації «Бандура», де здобула Гран-Прі.
Вітаємо талановиту бандуристку та її викладача Ірину Василець з високими досягненнями. Нехай ця нагорода стане ще однією сходинкою до великих творчих вершин!
