​​​​​​​Бандуристка з Костополя здобула найвищу нагороду на Всеукраїнському конкурсі

Дата: 03.06.2026 16:50
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

 

Вихованка Костопільської дитячої школи мистецтв Ольга Поліщук стала Лауреатом першої премії XXVII Всеукраїнського фахового конкурсу «Обдаровані» у номінації «Бандура», де здобула Гран-Прі.

Вітаємо талановиту бандуристку та її викладача Ірину Василець з високими досягненнями. Нехай ця нагорода стане ще однією сходинкою до великих творчих вершин!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано