logo

 
В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують громадянам, що у разі якщо фізична особа – платник податків змінив особисті реєстраційні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (податкову адресу) тощо, то такий платник зобов’язаний повідомити контролюючі органи про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5 ДР)  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5 ДРП).
На сьогодні існує два шляхи внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків шляхом подання Заяви за формою № 5 ДР:
- особисто або через законного представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу;  
- засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника» на офіційному вебпорталі ДПС, з використанням кваліфікованого електронного підпису (адреса: https://cabinet.tax.gov.ua)
Заява за  формою № 5 ДРП подається особисто або через законного представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання.
Зауважимо, що без оновлення своїх особистих даних фізична особа – платник податків надалі може зіштовхнутися з неузгодженістю при поданні звітності, позбавляє себе можливості вчасно отримувати нагадування від податкових органів щодо обов’язкових податків, зборів (інших платежів) або наявності податкового боргу, що призведе до подальшого нарахування штрафних санкцій.
 

Щоб почути сигнал «Повітряна тривога» потрібно:

  • встановити на телефоні застосунок “Повітряна тривога”.
  • сигнал передається також через систему оповіщення.

Якщо почули сирени, перебуваючи вдома:

1. Ввімкнути телевізор чи радіоприймач і уважно прослухати інформацію про характер тривоги.

2. За можливості попередити сусідів і одиноких людей, що мешкають поруч.

3. Швидко одягнутися та одягнути дітей, перевірити наявність пришитих з внутрішньої сторони одягу у дітей дошкільного віку нашивок, на яких зазначено: прізвище, ім’я, по батькові, адреса, вік, номери телефонів батьків.

4. Закрити вікна, вимкнути усі електричні та нагрівальні прилади, перекрити газ, загасити печі, вимкнути світло (автоматичну коробку, рубильник тощо).

5. Взяти «тривожну валізу» (індивідуальні засоби захисту, запас продуктів і води, особисті документи, кишеньковий ліхтар) та найкоротшим шляхом прямувати до найближчої захисної споруди чи укриття. У разі відсутності в радіусі 500 м від вашого будинку захисної споруди використовуйте для укриття підвальне приміщення під будинком. Якщо ви не почули сигнал та у вас немає можливості швидко перейти у сховище, перейдіть до більш безпечного місця в квартирі: подалі від вікон, у коридор – під несучі стіні, або ванну (але закрийте рушником дзеркало).

 
Як повідомила депутат Костопільської міської ради Тамара Зулайкхі, відповідно до звернення харків'ян про допомогу, спільними зусиллями мешканців нашої ОТГ туди було зібрано та відправлено 500 кг благодійного вантажу. Це - продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти та речі першої необхідності.
До збору та відправки гуманітарного вантажу долучились працівники Центру культури і дозвілля м. Костопіль (окрема подяка працівнику Анатолію Комару), завідувачі клубів с. Рудня - Ніна Панченко, с. Яснобір - Алла Захарчук, в.о.завідувача БК с.Малий Мидськ Оксана Шибецька, Костопільська організація товариства Червоний Хрест, працівники Центру дитячої та юнацької творчості, відділення Укрпошти с.Малий Мидськ, родина Руденків з Костополя, депутати Костопільської міської ради Юрій Чижов та Назарій Дідух, Костопільське відділення пошти САТ та інші представники громади.
Разом МИ - СИЛА!

Разом - ми сила!

КЗПО «Центр дитячої та юнацької  творчості» Костопільської міської ради
запрошує долучитися до плетіння маскувальних сіток для наших Захисників.
 На бажаючих допомогти, чекають  з понеділка по п'ятницю о 10.00 годині
за адресою - вул. Незалежності 9. Разом - ми сила!

 

Працівники КП КМР «Костопількомунсервіс» завершили роботи із заміни та відновлення пошкодженного негодою кабеля вуличного освітлення на вулиці Рівненській.