logo

За три останніх доби у КНП «Костопільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" КМР:

Нагадуємо, що 01 грудня розпочався прийом заявок на конкурс проєктів “Громадський бюджет-2022”.

Дізнатись більше про “Громадський бюджет” можна на сайті міської ради розділ “Громадський бюджет” (https://kostopil-rada.gov.ua/biudzhet-uchasti).
Заявку можна подати за посиланням: https://budget.e-dem.ua/5623410100 або безпосередньо заповнивши анкету (https://docs.google.com/document/d/1eX_cX_0BIdv6su6Pnw277rfaJ6ol9kdj/edit) та надіслати електронною поштою у вигляді електронного документа (у форматі Word, Excel) та сканованого оригіналу підписів з поміткою «Громадський бюджет Костопільської міської територіальної громади» на електронну адресу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності виконавчого комітету Костопільської міської ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

23 січня 2022 року у приміщенні Костопільської ДЮСШ відбувся традиційний турнір з футзалу серед ветеранів 45+, пам’яті Тараса Примака.
У змаганнях взяли участь команди ветеранів «Случ» (м. Березне), «Спартак» (м. Дубно), «Маяк» (м. Сарни), «Горизонт» (м. Костопіль).

Відсьогодні 8 закладів загальної середньої освіти у Костопільській громаді навчаються за дистанційною формою, за очною формою – 11. Такі обмежувальні заходи впроваджено у зв'язку з високим рівнем захворюваності дітей на COVID-19 та ГРВІ.

Працівники КП КМР «Костопількомунсервіс», починаючи від п’ятниці, цілодобово прибирають від снігу комунальні дороги з твердим покриттям і тротуари в м.Костопіль. Щодня задіяно 6 одиниць техніки та дванадцять двірників. Для посипання доріг використовують піщано-соляну суміш.

20 січня 2022 року в адмінприміщенні Костопільської міської ради відбулося засідання координаційної ради з старостами Костопільської територіальної громади. Засідання проводив начальник другого відділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Віталій Плахотнюк. Голова військово-лікарської комісії Василь ОСАДЧУК надав інформацію щодо проведення медичних оглядів громадян України 2005 року народження.

22 січня Україна святкує День Соборності – більше ста років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Також цього дня українці згадують перших загиблих активістів Революції Гідності, Героїв України Сергія Нігояна та Михайла Жизневського, які віддали свої життя за незалежну, вільну Україну.
З нагоди пам’ятних подій запрошуємо усіх бажаючих 22 січня 2022 року долучитися до заходів:
10:00 – урочистості до Дня Соборності на площі Шевченка м.Костопіль
10:30 - покладання квітів до меморіалу «Герої не вмирають» м.Костопіль

У Костопільському краєзнавчому музеї експонується фото-інформативна виставка "День Злуки двох Україн в одну - єдину і соборну" (понеділок-п'ятниця з 10.00 до 17.00).