Висловлюємо щирі співчуття рідним з приводу важкої втрати батька, чоловіка, дідуся, мудрого управлінця, патріота свого краю – Віктора Флоровича Талащука.

Асоціація міст України спільно з Міністерством соціальної політики України провела вебінар для громад-членів АМУ на тему «Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері соціального захисту населення з 2021 року». Захід організований в рамках проєкту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні" (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У п'ятницю 20 листопада новообрані керівники Костопільської міської ради та голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль побували з робочим візитом на головній спортивній арені Костопільщині - стадіоні "Колос".

21 листопада у День Гідності та Свободи ми разом з усією країною віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

21 листопада, в Україні відзначатимуть День Гідності та Свободи - свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

На період з 1 по 31 грудня 2020 року Костопільська міська рада може встановити нові ставку для платників єдиного податку першої і другої груп. Про це йдетсья в опублікованому 18 листопада проекті рішення на сайті органу місцевого самоврядування.

Враховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі, «День скловиробника» встановлено згідно з Указом Президента України та відзначається щорічно 19 листопада.