Кого саме скоротять і чому? Чи не будуть учителі та технічні працівники після зменшення штату перевантажені? У скільки обходяться бюджету малі сільські школи і чи не будуть їх оптимізувати? Чи будуть призначені у школах нові директори? Відповіді на ці запитання дає в.о. першого заступника міського голови Костополя Олексій Кособуцький.

Реконструкція Меморіалу Слави, що у центрі Костополя, завершується. Від колишнього Меморіалу, збудованого у 70-их роках у центрі Костополя, залишиться лише стела з журавлями, які летять у небо. Відкриття заплановане на 22 червня.

На вулицях Стуса та Сидорова в Костополі розпочали ямковий ремонт: окремі ділянки доріг залатають, ями ліквідують так званим струменево-ін’єкційним методом.

Працівники комунального підприємства «Костопількомунсервіс» відремонтували вуличне освітлення у селах Корчів’я, Велика Любаша та Підлужне - останні кілька місяців ліхтарі тут не світилися. Тепер замінено лампи та відремонтовано пускову апаратуру.

Працівники КП КМР «Костопількомунсервіс» проводять ямковий ремонт по вулицях міста згідно плану- графіку, сьогодні такі роботи проведено по вулиці Драгоманова та 1 Травня.

Про проведення середнього ремонту колії сьогодні під час робочої наради за участі заступника міського голови Леоніда БЕЗБАХА обговорили представники регіональної філії «Львівська залізниця»: начальник дистанції колії Мокрицький П.М., начальник станції Доманська М.П., Старший електромеханік дільниці «Рівне-Костопіль» Волинець М.І., майстер дільниці ПД-9 Семенюк Д.П.

08 червня 2021 року члени комісії з обстеження зелених насаджень та аварійних дерев на території Костопільської міської територіальної громади, у присутності державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу Вадима ШНАЙДЕРА, розглянули заяви жителів громади, старост і депутатів міської ради.