Такий проєкт рішення виконавчого комітету «Про безплатний проїзд опікунів, піклувальників, прийомних батьків міським транспортом» ініціювала служба у справах дітей Костопільської міської ради із нагоди відзначення в Україні 30 вересня Дня усиновлення.

23 вересня 2021року відбулося засідання комісії з питань розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей, деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

А якщо ви хочете навчитись кравецької справи, - цьому сприятиме служба зайнятості та Костопільське відділення Рівненського центру профтехосвіти. Навчальна база із сучасним швейним обладнанням, досвідчений викладацький склад сприяють ефективній підготовці кваліфікованих робітників.

Із метою забезпечення належної організації перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Костопільської міської територіальної громади, 21 вересня 2021 року під керівництвом заступника міського голови Юрія КУЗНЮКА відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах Костопільської міської територіальної громади.

Вихованки Костопільської ДЮСШ Мельник Христина та Кособуцька Вікторія - тренер Артюх Вікторія - ввійшли до складу збірної команди Рівненської області з волейболу🏐(дівчата 2007р.н.). До слова, нещодавно дівчата посіли 1 місце🥇🏆 💪на Чемпіонаті Рівненської області з волейболу серед дівчат 2007 р.н.і мол.

28 вересня 2021 року о 15:00 годині у приміщенні Костопільської міської ради (м.Костопіль, вул. 1 Травня,3) будемо обговорювати особливості функціонування Громадського бюджету в умовах об’єднаної Костопільської громади та як цей процес запустити у різних населених пунктах сільських територій.
Зокрема, презентуємо Положення «Про громадський бюджет Костопільської територіальної громади», зберемо пропозиції та зауваження для подальшого їх врахування у документі. Окрім цього, обговоримо план подальших заходів для запуску громадського бюджету та яким чином до цього можуть долучитися заінтересовані мешканці.
До участі запрошуємо посадовців ради, старост, депутатів, представників організацій громадянського суспільства, ЗМІ та усіх зацікавлених.
Спікерами заходу будуть фахівці з питань запровадження інструментів участі Громадянської мережі ОПОРА:
- Андрій Токарський
- Михайло Балик