17.09.2020 у сесійній залі Костопільської районної ради, із дотриманням карантинних заходів, відбулася зустріч із 9 жителями Костопільського району, які перебувають на обліку у Костопільському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та мають статус учасника АТО.

"Питання відновлення міських перевезень у місті Костопіль після тривалого перебування району в "червоній" карантинній зоні перебуває на контролі Костопільської міської ради." - про це розповів секретар міськради Дмитро Єрмаченко.

10 вересня 2020 року на пленарному засіданні позачергової 39-ї сесії Костопільської міської ради, депутати схвалили звернення до Президента України Зеленського В. О., Міністра охорони здоров’я Степанова М. В. та голови Рівненської ОДА, голови Комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області Коваля В. С. щодо скасування запровадженого «червоного» рівня епідемічної небезпеки в місті Костопіль.