Понад 1000 осіб цьогоріч приєдналися до акції «За чисте довкілля» у Костопільській міській територіальній громаді – це представники трудових колективів підприємств, установ, релігійних організацій, молодь та активні мешканці.

✅10 квітня 2021 року о 10 год.00хв. запрошуємо усіх небайдужих громадян долучитися до акції «За чисте довкілля» на території громади!

На виконання «Інструкції про порядок утримання обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання», затвердженої наказом МВС України від 15.06.2015 № 696 та з метою аналізу ситуації щодо стану утримання джерел протипожежного водопостачання в населених пунктах Костопільської ОТГ, в період з 5 квітня рятувальники 19 державної пожежно-рятувальної частини проводять перевірку справності пожежних гідрантів з пуском води.

Нагадаємо, що на Костопільщині здійснено реконструкцію амбулаторій загальної практики – сімейної медицини №1 та №3 міста Костополя та фельдшерсько – акушерського пункту села Головин та амбулаторій ЗПСМ сіл Яполоть, Великий Стидин КНП «Костопільський Центр ПМД» Костопільської міської ради.