logo

Працівники КП КМР «Костопількомунсервіс» продовжують роботи з ремонту та заміни вуличного покриття на білощебеневе в провулку Чорновола, мікрорайону Заріччя. Зокрема, прокладають дренажні канали для збирання та відведення поверхневих стічних вод у меліоративний канал. Також,  проводяться роботи з очистки меліоративного каналу від кущів та чагарнику, з метою попередження його швидкого заростання. Дорожні роботи, які ініційовані управлінням інфраструктури Костопільської міської ради та проведені  цього року КП КМР «Костопількомунсервіс» в мікрорайоні Заріччя, комплексно забезпечили можливість створити необхідні та належні умови логістичних напрямків до базового навчального закладу міста, який мав у цьому нагальну потребу.

Враховуючи важливість постаті Григорія Сковороди, Центр культурних послуг долучився до відзначення цієї дати.
Зокрема у Центральній міській бібліотеці перед день відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, було проведено захід з вшанування пам'яті українського філософа "Григорій Сковорода - великий мислитель українського народу".
До заходу долучився місцевий письменник, краєзнавець Анатолій Карп'юк, який презентував видання про Григорія Сковороду "Світ ловив мене, та не спіймав", якого він є упорядником. Також Анатолій Микитович презентував унікальне видання з особистої бібліотеки "Український мандрований філософ Гр. Сав. Сковорода" (акад. Д. Багалія) 1926 року.
На заході декламувалися вірші, читалися байки та звучали афоризми Григорія Сковороди.

1 грудня 2022 року у рамках акції «16 днів проти насильства» головний спеціаліст служби у справах дітей Костопільської міської ради Олена МАЙДАНЕЦЬ спільно з старшим інспектором  ювенальної превенції відділу превенції Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області Олександрою НЕЗГОДОЮ, поліцейськими офіцерами громади Віталієм МЕЛЬНИКОМ та Андрієм НИКОНЧУКОМ провели лекцію-бесіду для учнів Золотолинського ліцею Костопільської міської ради з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть привести до насилля або спровокувати його вчинення. Учням нагадали норми чинного законодавства, їх права та обов’язки, розповіли, що таке домашнє насильство і булінг та як захистити себе. До бесіди із дітьми долучилася фахівець із соціальної роботи відділення соціальної роботи та соціального супроводу сімей та осіб КУ «Центр надання соціальних послуг» Костопільської міської ради Галина СЕМЕНЮК. Діти також мали змогу ознайомитись із службовим авто та спецзасобами.

Під час рейдового виїзду у села Золотолин, Комарівка, Яполоть Костопільської територіальної громади відвідано 7 дітей, які виховуються у 5 сім’ях громади.

Із батьками дітей проведені профілактичні бесіди про належне виконання ними батьківських обов’язків, попереджено про відповідальність за ухилення від виконання батьківських обов’язків, порушення прав дітей.

Працівники КП КМР «Костопількомунсервіс» провели необхідні роботи з упорядкування паспортизованих сміттєзвалищ в селах Золотолин і Тростянець. Проблема поводження з відходами є особливо гострою і слугує одним із чинників, який впливає на екологічну ситуацію.
Впорядкування сільських сміттєзвалищ та прилеглої території проведено шляхом обвалування та підгортання сміття спеціальною технікою.
Закликаємо всіх жителів громади не бути байдужими до екологічних проблем, слідкувати за чистотою довкілля, не викидати сміття в необлаштовані зони та ліс.
Кожен з нас може підтримувати чистоту на своєму обійсті та біля нього, на вулиці, в місті, селі та загалом в громаді. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти позитивних результатів.
Сьогодні комунальники розпочали відповідні роботи з упорядкування місця вивезення відходів в селі Яполоть.

Юна костопільчанка Ольга Левчук, здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді "За нашу свободу", який присвячений Дню захисників та захисниць України. Ольга є вихованкою студії образотворчого мистецтва "Розмай", "Центру дитячої та юнацької творчості" КМР (керівник - Максим Снітко).
Її творча робота направлена до Києва, для участі у Всеукраїнському етапі.
Вітаємо талановиту дівчинку і її керівника та бажаємо продовжувати перемагати!

Саме так, у ці непрості часи, підсвічуючи фарами автомобіля та ліхтариками, розпочинають о шостій ранку свій робочий день костопільські комунальники. Працюють за старим графіком, коли ще було вуличне освітлення, адже прибрати і вивезти сміття потрібно вчасно у кожному з мікрорайонів міста. Комунальники не нарікають і не скаржаться на виниклі обставини, а продовжують якісно робити свою роботу, з вірою у перемогу над ворогом. Костопіль завжди був і залишається одним із самих чистих і охайних міст Рівненщини. Шануємо і цінуємо працю комунальників!
Відсутність світла — це не тільки про дискомфорт, це ще й про безпеку.
Зменшення рівня освітлення вулиць, відключення світлофорів та складні погодні умови - це все впливає на безпеку дорожнього руху.