logo

Протягом тижня заступник міського голови Сергій Герук та старости Костопільської громади організували збір харчових продуктів для підтримки Збройних Сил України. Варто зазначити, що це вже не перший гуманітарний вантаж, який зібрано завдяки жителів старостинських округів. Доставив продукти з віддалених сіл до м.Костопіль Анатолій Лещик.
Сьогодні, 27 травня від Костопільської міської ради відправили бійцям на передову вантаж з продуктами харчування. Загалом зібрали дві тонни допомоги. Загружали вантаж на складі Юрія Чижова.
Крім того, Назар Дідух передав для військових медиків 24 бригади укомплектовані аптечки, які так потрібні для порятунку життя наших військових.
Такими добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного!
Дякуємо військовим за захист нашої країни!

В малій залі засідань Костопільської міської ради, за адресою: вул.Незалежності, 7, відділом архітектури, містобудування та землеустрою проведено засідання архітектурно-містобудівної ради.

В засіданні прийняло участь 10 чоловік, з них 9 членів архітектурно-містобудівної ради.

Відповідно до порядку денного на розгляд запропоновано  9 питань:

ДОБРО РУКАМИ ДІТЕЙ

Знайомтесь - це Леонід та Варвара з Миколаївської області. У зв'язку з вторгненням російських військ, разом зі своєю сім'єю вони були змушені покинути рідний дім. Приїхали в село Золотолин Костопільської громади. Почувши про збір допомоги для наших захисників, діти за власні кошти, які їм приносила зубна Фея, вирішили придбати подарунки для військових та написати їм листа. Побажали нашим Захисникам - перемоги, та щасливого повернення до дому. Ось такі маленькі благодійники є серед нас. Дякуємо!
Державна підтримка для безробітних під час війни на Гіді
Держава підтримує безробітних та роботодавців, що готові взяти на роботу переселенців.
Втратили роботу під час війни та хочете отримати допомогу від держави або плануєте найняти вимушених переселенців? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.
Держпослуги, про які ви маєте знати:

До нас знову прийшло велике горе - через кляту війну ми втратили молодого патріота України Дмитра Рицького. Йому було лише 22 роки! Під час виконання бойового завдання на Донеччині 18 травня він віддав своє життя за Україну. З 2019року Дмитро був учасником антитерористичної операції на сході України, його знали як
доброго, чуйного, веселого та відповідального бійця. Дуже любив свою маму, братів, сестер. Любив життя, будував плани на майбутнє, ніколи нічого не боявся. Його життєвим кредо було гасло «Рухатися тільки впереред!». Він багато чого не встиг і так багато зробив для рідної землі! Кажуть, якщо для когось назавжди заходить сонце, на небі обов’язково з’являється нова зірочка, яка яскравим промінчиком завжди нагадуватиме нам, що Герої не вмирають.
Ми ж схиляємо голови у вічній скорботі. Костопільчани з почестями попрощалися з Героєм. Дмитра поховали поруч з іншими Героями на місцевому кладовищі.