23 вересня 2020 року під час онлайн конференції, Фонд енергоефективності та Костопільська міська рада дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

Проблематика стану навколишнього середовища, повітря та річки Замчисько знаходиться на постійному контролі Костопільської міської влади, виконавчого комітету та депутатського корпусу.

17.09.2020 у сесійній залі Костопільської районної ради, із дотриманням карантинних заходів, відбулася зустріч із 9 жителями Костопільського району, які перебувають на обліку у Костопільському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області та мають статус учасника АТО.

"Питання відновлення міських перевезень у місті Костопіль після тривалого перебування району в "червоній" карантинній зоні перебуває на контролі Костопільської міської ради." - про це розповів секретар міськради Дмитро Єрмаченко.