Шановні костопільчани!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем створення Української Повстанської Армії та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!
14 zhovtnya
Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.
Висловлю повагу і вдячність українським воїнам, які захищають суверенітет нашої держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.
Від щирого серця бажаю щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму і миру! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним, а любов до України й людська шана надихають на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові! У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної української родини, до нашої рідної України.

З повагою, міський голова Костополя

Євгеній Денисюк