Вшанували борців за волю та незалежність України

14 жовтня в Україні відзначають День захисника, День українського козацтва, 78-у річницю утворення Української Повстанської Армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди у Костополі відбувся патріотичний захід поблизу меморіалу «Герої не вмирають».

У часть у дійстві взяли керівники міста та району, військовослужбовці, учасники АТО, волонтери, небайдужі мешканці терену.

Перед присутніми виступив голова Костопільської РДА Олександ Коваль, який зазначив, що подвиги українських захисників - це зразок реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, це наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

У цей святковий день, багато мужніх та справжніх, синів та дочок України отримали подяки від обласної, районної та міської влади.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків.

Згодом, учасники зібрання поклали квіти до меморіалу «Герої не вмирають».

На закінчення мітингу колона автомобілів вирушила до пам’ятного знаку на місці постою Головного командування УПА Малостидинської сільської ради.