Відбулося останнє пленарне засідання Костопільської міської ради сьомого скликання

15 жовтня 2020 року об 11:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання останньої, чергової 41-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

Окрім депутатського корпусу, на засіданні були присутні батьки дітей, які мають рідкісні захворювання, а також активні мешканці міста.

Перед початком роботи депутати заслухали виступи костопільчанок, чиї діти потребують значного фінансування на життєвонеобхідне лікування та спецхарчування.

IMG 20201015 111353

Як відомо, на 2020 році органом місцевого самоврядування було заплановано матеріальної допомоги у сумі 400 тис.грн. для потреб вищезгаданої категорії населення.

У першій половині року батькам було виділено 200 тис.грн. Тож нині, депутати міської ради приняли рішення виділити другу частину запланованої допомоги у сумі 200 тис.грн.

Міський голова Євгеній Денисюк зауважив на важливості пошуків  нових джерел фінансування та запевнив присутніх, що тримає питання підтримки дітей з рідкісними захворюваннями на особистому контролі.

Згодом, перед депутати виступив екоактивіст Олександр Лада, який звернув увагу міських обранців на кілька питань стосовно благоустрою міста Костопіль та висловив свої побажання.

Після спілкування з костопільчанами, депутатський корпус розпочав свою роботу у звичному форматі та прийняв усі рішення відповідно до затвердженного порядку денного.

Насамкінець міський голова Євгеній Денисюк подякував депутатам за плідну роботу пророблену в сьомому скликанні протягом п'яти років, побажав міцного здоров'я та залишатися патріотом свого міста не дивлячись ні на які суспільно-політичні обставини.